Ripstick 96 Black Edition
Ripstick 96 Black Edition
Ripstick 96 Black Edition

Ripstick 96 Black Edition

Wszechstronny charakter

Wielokrotnie nagradzana seria Ripstick obejmuje niezwykle wszechstronne modele. Z jednej strony doskonale odnajdują się w puchu i zróżnicowanych warunkach, z drugiej potrafią jeździć na twardej, przygotowanej trasie. Nowej generacji konstrukcja z wykorzys
Poleć naszą stronę
624,96
POZIOM NARCIARSTWA
6-10/10 Średni Zaawansowany Ekspert
TEREN
4-8/10 Równy Zmienny Puch
ZALECANE DŁUGOŚCI
0/+10cm

Nagrody

Powder Magazine - Skier's choice 2019 Pugski.com - Tester's choice FREESKIER - Editors' Pick mountain - editors' choice 2019 SKImag - SHOW STOPPER 2018 BLISTER RECOMMENDED 2018 - 2019
Technical details
Długość (cm )
167
174
181
188
Promień (m )
Długość (cm )
167
14.9
174
16.2
181
18.0
188
19.5
Szerokość dziobów ( mm )
Długość (cm )
167
134
174
134
181
134
188
134
Szerokość tali ( mm )
Długość (cm )
167
96
174
96
181
96
188
96
Szerokość piętki ( mm )
Długość (cm )
167
113
174
113
181
113
188
113

 

Szczegółowy opis

Zastosowana w Ripsticks zaawansowana najnowocześniejsza technologia cutting-edge sprawiła, że nowy Ripstick Black Edition zyskał na wszechstronności i szybkości reakcji. Ripstick łączy cechy precyzyjnych nart all-mountain z konstrukcją nart big-moutain. Idealne, mocne ślizgi, wystarczająco szerokie, aby poradzić sobie podczas zjazdów w puchu, a jednocześnie wystarczająco wąskie, by bez problemu rozpruć pierwszą powierzchnię śniegu. Po prostu ulepszone narty o najlżejsze materiały, najnowszą technologię i najwyższą jakość carbonu widoczne w nowoczesnym kształcie narciarskim, co czyni je idealnym wyborem na każdy dzień spędzany w górach. Przyjmując wszechstronny profil Amphibio, narty mają wyjątkową zwrotność i inicjację zakrawędziowania na szerszej powierzchni, podczas gdy technologia SST i technologia TNT umożliwiają dynamiczne przenoszenie sił z jedwabiście gładką jazdą w każdych warunkach, z lekkością i szybkością reakcji.

Core Technologies

TNT

TNT

Wyjątkowa technologia TNT firmy Elan to kombinacja innowacji zapewniających najlepszą równowagę lekkiej konstrukcji z mocą i wydajnością. Rdzeń technologii TNT to połączenie Drewnianego Rdzenia Tubelite z prętami węglowymi wzdłuż krawędzi nart, w połączeniu z wkładem oparowym Vapor Tip Insert. Efektem końcowym jest bardzo lekka, wysoka wydajność narty o wyjątkowej mocy, amortyzacji i stabilności.

Profile

Amphibio

Amphibio

Profil Amphibio jest rewolucyjnym projektem narciarskim, który łączy w sobie unikalny profil, który zapewnia zalety zarówno narty z pełnym camberem i rockerem. Zapewniając precyzję, przyczepność i stabilność. Narty w tej technologii sa asymetryczne. Wewnętrzna krawędź każdej z nich jest wykonana z pełnym camberem w celu uzyskania precyzyjnego prowadzenia i znakomitego trzymania na twardym śniegu. Zewnętrzna krawędź każdej z nich posiada profil z rockerem, co zapewnia łatwość wykonywania skrętów, płynne przejścia z łuku w łuk oraz wybaczanie błędów.

Construction

SST

SST

Konstrukcja SST zapewnia szybką, precyzyjną i bezpośrednią transmisję energii od krawędzi nart do śniegu zapewniając jednocześnie nartom dużą sztywność poprzeczną.

Core

Tubelite Wood Core

Tubelite Wood Core

Wykonane z superlekkich włókien węglowych, dwie cienkościenne, wytrzymałe rurki o przekroju 5 mm umieszczono w środku rdzenia klejonego z lekkiego gatunku drewna. Rurki przebiegają wzdłuż osi nart od dziobów, aż po piętki równolegle do ścianek bocznych. Zapewniają bardzo dużą sztywność poprzeczną konstrukcji i dynamiczne oddawanie energii przy jednoczesnym ograniczeniu masy rdzenia. W rezultacie narty wykonane w tej technologii charakteryzują się stabilnością i dynamiką.

Reinforcement

Warstwy włókna weglowego

Warstwy włókna weglowego

Warstwy włókna węglowego sprawiają, że narty są bardzo sztywne poprzecznie, stabilne i sprężyste. Modele o takiej konstrukcji szczególnie polecamy osobom poszukującym dynamicznych i mocnych nart, które sprawdzą się w zróżnicowanych warunkach i terenie.

Vapor Tip Inserts

Vapor Tip Inserts

Vapor Inserts to fragmenty dziobów i piętek wykonane z bardzo zaawansowanego technicznie kompozytu, materiałów syntetycznych, trwale połączonych z rdzeniem nart. Specjalne wkłady redukują masę oraz wibracje, znacząco poprawiając stabilność i zapewniając płynną jazdę nawet w najbardziej wymagających warunkach śniegowych.

Ocena produktu:

Dane wprowadzane podczas procesu zamawiania i płatności są szyfrowane w technologii SSL. Osoby postronne nie widzą wprowadzonych przez Ciebie danych. Do bezpiecznej transmisji danych wykorzystujemy nowoczesną 128-bitową technologię szyfrowania.
 

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC