Logo e-shop-direct.com

Jak działa portal e-shop-direct.com

 

Zamówienie u producenta

  • Na portalu e-shop-direct.com składasz zamówienia bezpośrednio w sklepie internetowym marki, której produktami jesteś zainteresowany. Nie dokonujesz zakupu u producenta, lecz w firmie Arendicom GmbH. W 2008 r. spółka Arendicom założyła e-shop-direct.com – portal internetowy dla producentów. Daje on producentom możliwość prowadzenia sklepu internetowego oraz bezpośredniej integracji handlu branżowego. W tych sklepach internetowych możesz dokonywać „zakupów“ „bezpośrednio“ u producenta.

Dostawa towaru przez sprzedawcę

  • Dostawy realizowane są przez firmę Arendicom we współpracy ze sprzedawcami na całym świecie. Szukamy sprzedawcy dysponującego zamówionym przez Ciebie towarem, który znajduje się najbliżej Ciebie. Korzystasz z zalet szybkiej dostawy, a oprócz tego masz na miejscu sprzedawcę, który zapewni Ci obsługę i serwis po zakupie.

Jak się składa zamówienia

  • Składasz zamówienie w sklepie marki i finalizujesz je, dokonując płatności. Następnie my szukamy sprzedawcy, który może niezwłocznie dostarczyć towar. Nie trwa to dłużej niż kilka godzin. Po zlokalizowaniu odpowiedniego sprzedawcy zlecamy mu wysyłkę towaru. Otrzymujesz wiadomość e-mail z informacją, który sprzedawca dostarczy Ci towar, a po wysłaniu towaru kolejną wiadomość z przypuszczalnym terminem dostarczenia przesyłki.
Dane wprowadzane podczas procesu zamawiania i płatności są szyfrowane w technologii SSL. Osoby postronne nie widzą wprowadzonych przez Ciebie danych. Do bezpiecznej transmisji danych wykorzystujemy nowoczesną 128-bitową technologię szyfrowania.
 

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC