Vrácení zboží

Jak zboží zašlu zpět?

Chcete-li zboží zaslat zpět, máte několik možností.

 • Zohledněte prosím, že zboží by mělo být zásadně zasíláno na adresu, ze které bylo odesláno. Zboží ale můžete také zaslat na Arendicom GmbH, Ziegeleistr. 12, 82327 Tutzing.
 • Servis pro vrácení zboží na e-shop-direct.com
  • Na naší domovské stránce je proces, pomocí kterého můžete vrácení zboží vyřídit rychle a pohodlně. Zde přejdete k Vyřízení vrácení zboží.
  • Můžete také zavolat zákaznický servis, abychom vám pomohli s vrácením zboží:
   • +49 (0)8158 / 454 38 62
  • Servis zpětného zavolání: Rádi vám zavoláme. Klikněte na následující odkaz a zavoláme vám zpět: Zavolejte mi zpět
 • Máte-li reklamaci, obraťte se prosím přímo na dodavatele, který vám zboží zaslal. Abyste zjistili, od kterého specializovaného prodejce jste zboží obdrželi, přihlaste se prosím na e-shop-direct.com a přejděte do uzavřených zakázek. Zde najdete kontaktní údaje specializovaného prodejce, který zboží dodal a také přebírá servis pro toto zboží. V zásadě nabízí každý autorizovaný specializovaný prodejce značky, kterou reklamujete, servis na místě. Na to však z vaší strany nemáte žádný právní nárok. Váš nárok platí vždy jen vůči prodejci. V našem případě jsme to my ve spolupráci s příslušným specializovaným prodejcem, který dodávku uskutečnil. Zde se dostanete k přihlášení a k historii vašich zakázek: Přihlášení zákazníka

Vyzvednutí prostřednictvím UPS

 • Rádi necháme zboží u vás vyzvednout. Do maximálně 21 dnů od doručení zboží je můžete vrátit. Pro pověření UPS vyzvednutím, zaevidujte prosím ve vašem zákaznickém účtu objednávku vyzvednutí. Zde se dostanete k Přihlášení zákazníka.

Vrácení peněz

 • Chcete-li v rámci zákonné lhůty (srovnejte s Poučení o právu na odvolán) odstoupit od kupní smlouvy nebo využít během 21 dnů váš nárok na vrácení, obdržíte svou kupní cenu neprodleně po obdržení vráceného zboží.

Kam zašlu zboží zpět?

 • Veškeré zásilky zboží musí být vždy zaslány na adresu, ze které vám bylo zasláno. Zpravidla to bude specializovaný prodejce, který vám zboží zaslal. Abyste zjistili, od kterého specializovaného prodejce jste zboží obdrželi, přihlaste se prosím ke svému zákaznickému účtu a přejděte do historie zakázek. Tam najdete všechny údaje. Alternativně můžete zboží zaslat také na Arendicom GmbH, c/o UPS Depot, Hans-Urmiller-Ring 13, 82515. Vrácení bude rychlé a pohodlné, když jej provedete v procesu vrácení zboží. Zde přejdete k Přihlášení zákazníka.

Právo na vrácení do 21 dnů

 • Zákazník může dodatečně a nezávisle na svém zákonném právu na odvolání vrátit zboží celkem nebo jednotlivě mezi 15. až 21. dnem od obdržení zpětným zasláním dodavateli, kterého jsme pověřili zasláním zboží. Předpokladem je, že je příslušné zboží v nepoužitém a nepoškozeném stavu. Zavařené nebo zapečetěné zboží může být vráceno pouze, není-li poškozená zavařená fólie popř. pečeť. Právo na vrácení dále není u zboží, které bylo zhotoveno dle požadavků zákazníka nebo bylo jednoznačně šité na míru osobních poměrů zákazníka nebo se na základě svých vlastností pro vrácení nehodí.
 • Vrácení zboží probíhá našemu dodavateli na náklady a nebezpečí zákazníka. Jméno a adresu dodavatele sdělíme zákazníkovi nejpozději při uzavření smlouvy. Pro vrácení zboží může zákazník využít náš Online servis pro vrácení.
 • Využije-li zákazník své právo na vrácení dle bodu IV.1 těchto VOP, vrátíme zákazníkovi kupní cenu uhrazenou za vrácené zboží. Zákazníkem zaplacené náklady na zaslání nebudou uhrazeny.
 • Výše uvedená ustanovení neovlivní zákonná práva zákazníka, zvláště jeho zákonné právo na odvolání dle bodu III těchto VOP i příp. nároky z vad.
 
Zadání vašich osobních dat během procesu objednání a platby je jištěno zaklíčováním SSL. Cizí nemohou vámi zadaná data vidět. Pro zajištěný přenos dat využíváme moderní technologii 128 bitů.
 

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC