Delight Black Edition Power Shift
Delight Black Edition Power Shift
Delight Black Edition Power Shift

Delight Black Edition Power Shift

Moda na stoku

Edycja Delight Black to niezwykle piękna seria nart, które nie tylko urzekają szatą graficzną, ale również umiejętnościami. Modele łączące doskonałą konstrukcję opartą na wykonanych z włókna węglowego wzmocnieniach z ponadczasowym designem. Ozdobione krys
Poleć naszą stronę
682,74

W magazynie
4 - 5 dni
5 kg / Pair
Obecnie brak na stanie magazynu
2-4 tygodnie
5 kg / Pair
Obecnie brak na stanie magazynu
2-4 tygodnie
5 kg / Pair

Free delivery and return for all orders over 75€. All orders have 21 days payback guarantee.
POZIOM NARCIARSTWA
4-8/10 Średni Zaawansowany Ekspert
TEREN
0-6/10 Równy Zmienny Puch
ZALECANE DŁUGOŚCI
-15/-5cm

Nagrody

SKImag - SHOW STOPPER 2018 SKI MAGAZINE - Gear guide OFFICIAL SELECTION 2019
Technical details
Długość (cm )
152
158
164
Promień (m )
Długość (cm )
152
11.7
158
12.8
164
14.4
Szerokość dziobów ( mm )
Długość (cm )
152
125
158
125
164
125
Szerokość tali ( mm )
Długość (cm )
152
78
158
78
164
78
Szerokość piętki ( mm )
Długość (cm )
152
107
158
107
164
107

 

Szczegółowy opis

Seria Elan Women's Delight to najlżejsze damskie narty na świecie. Delight Black Edition to nie tylko najlżejsze narty na świecie, a także najbardziej wyszukane narty na świecie z wbudowanymi kryształami Swarovskiego. Dodany bling-bling sprawia, że możesz błyszczeć splendorem na i poza stokami, podczas gdy wzmocnienie carbonove pozwala błyszczeć zręcznością i obracać się jak profesjonalista. Dzięki zobowiązaniu do bycia lekkim i mocnym, opatentowana technologia SlimShape o cienkim profilu i Woodcore Tubelight została wzmocniona przez carbon Black Edition, aby utrzymać ogólną wagę światła podczas konwersacji energii w ciągu dnia i ogólnej siły wysokiej dla odbicia i stabilności w wysokie prędkości. Delight Black Edition jest stworzona dla kobiety o wysokich standardach, jeśli chodzi o wydajność, styl i urok.

Core Technologies

SlimShape

SlimShape

Technologia Slim Shape w sposób spektakularny redukuje masę nart, powodując, że damska linia nart Elana jest najlżejsza na świecie. Specyficzny kształt wierzchniej skorupy sprawia, że narty są bardzo cienkie przy zachowaniu znakomitej jakości oraz wielkiej odporności na działanie sił skrętnych. Wszystko to podnosi osiągi nart i wraz z optymalnym rozkładem flexu wzmacnia sztywność poprzeczną, która odpowiada za doskonały przekaz energii do krawędzi nart. Dzięki temu, narciarze mają do dyspozycji mocno trzymające w twardych warunkach narty, które bardzo lekko dają się kontrolować.

Profile

Early Rise Rocker

Early Rise Rocker

Dzięki umiarkowanej wysokości podniesienia dziobów, Early Rise Rocker zapewnia płynność, lekkość, ułatwiając inicjację skrętów z mniejszym wysiłkiem.

Construction

RST

RST

Konstrukcja RTS optymalizuje szybki przekaz sił i energii od narciarza do krawędzi nart, zapewniając maksymalne trzymanie na twardej nawierzchni. Od dziobów, aż po piętki.

Core

Tubelite Wood Core

Tubelite Wood Core

Wykonane z superlekkich włókien węglowych, dwie cienkościenne, wytrzymałe rurki o przekroju 5 mm umieszczono w środku rdzenia klejonego z lekkiego gatunku drewna. Rurki przebiegają wzdłuż osi nart od dziobów, aż po piętki równolegle do ścianek bocznych. Zapewniają bardzo dużą sztywność poprzeczną konstrukcji i dynamiczne oddawanie energii przy jednoczesnym ograniczeniu masy rdzenia. W rezultacie narty wykonane w tej technologii charakteryzują się stabilnością i dynamiką.

Reinforcement

Warstwy włókna weglowego

Warstwy włókna weglowego

Warstwy włókna węglowego sprawiają, że narty są bardzo sztywne poprzecznie, stabilne i sprężyste. Modele o takiej konstrukcji szczególnie polecamy osobom poszukującym dynamicznych i mocnych nart, które sprawdzą się w zróżnicowanych warunkach i terenie.

System

Power Shift

Power Shift

W pełni zintegrowany system wiązań z płytą Free Flex który maksymalizuje moc i wydajność. Jego profil jest skonstruowany z lekkich materiałów kompozytowych absorbując wibracje, zapewniając płynne i bezpośrednie przenoszenie energii, aby zoptymalizować precyzję i osiągi.

Ocena produktu:

Dane wprowadzane podczas procesu zamawiania i płatności są szyfrowane w technologii SSL. Osoby postronne nie widzą wprowadzonych przez Ciebie danych. Do bezpiecznej transmisji danych wykorzystujemy nowoczesną 128-bitową technologię szyfrowania.
 

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC