Logo e-shop-direct.com

Jak funguje e-shop-direct.com

 

objednávka u výrobce

  • U e-shop-direct.com objednáváte přímo v online obchodě značky, o kterou máte zájem. Nekupujete u výrobní firmy, ale u Arendicom GmbH. Arendicom založil online portál e-shop-direct.com pro značkové výrobce v roce 2008. Nabízí značkovým výrobcům možnost provozovat značkový online obchod a přímo navázat specializovaný obchod. Nyní můžete v tomto online obchodě „přímo“ nakoupit u výrobce „“.

Dodání přes specializovaného prodejce

  • Dodání proběhne přes Arendicom po celém světě ve spolupráci se specializovaným obchodem. Vyhledáme specializovaný obchod, který má zboží, které jste si objednali, skladem a je vám nejblíže. Vaši výhodou je, že bude dodávka rychlá, a přesto budete mít na místě specializovaný obchod, který vám po zakoupení poskytne servis.

Jak proces objednání funguje

  • Ve značkovém obchodě sestavíte objednávku a uzavřete jej platbou. Najdeme pak nejbližšího možného specializovaného prodejce, který vám může ihned dodat. To netrvá déle než pár hodin. Jakmile specializovaného prodejce lokalizujeme, zadáme příkaz k odeslání. Vy obdržíte e-mail, který specializovaný obchodník vám bude dodávat a po odeslání zboží další e-mail, kdy vám bude zboží pravděpodobně doručeno.
Zadání vašich osobních dat během procesu objednání a platby je jištěno zaklíčováním SSL. Cizí nemohou vámi zadaná data vidět. Pro zajištěný přenos dat využíváme moderní technologii 128 bitů.
 

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC