Ripstick 94 W Kelsey Serwa Edition
Ripstick 94 W Kelsey Serwa Edition
Ripstick 94 W Kelsey Serwa Edition

Ripstick 94 W Kelsey Serwa Edition

Tyto freeridové lyže jsou dokonale vyladěné pro ženy a jsou vhodné pro jakékoli dobrodružství: na sjezdovky i mimo ně, na strmé plotny, do úzkých koryt i mezi stromy. Na lyžích Ripstick 94 W se freeeridové lyžařky dostanou všude, kam budou chtít.
Odeslat odkaz na tuto stránku
599,95

Skladem
4 - 5 dnů
5 kg / Pair

Free delivery and return for all orders over 75€. All orders have 21 days payback guarantee.
ÚROVEŇ LYŽAŘE
5-9/10 Středně pokročilý Pokročilý Expert
TERÉN
5-9/10 Upravený Proměnlivý Prašan
DOPORUČENÁ DÉLKA
0/+10cm
Technical details
Délka (cm)
170
Rádius (m)
Délka (cm)
170
16.2
Šířka špičky (mm)
Délka (cm)
170
134
Šířka středu (mm)
Délka (cm)
170
94
Šířka patky (mm)
Délka (cm)
170
109
Hmotnost (g/lyže)
Délka (cm)
170
1520

 

Podrobný popis

Nenechte se zmást barvou - Ripstick 94 W je určený pro ženy, které jsou závislé na lyžování (a také mají samozřejmě trochu rády růžovou barvu). Díky pokročilým technologiím, které tyto lyže využívají, jsou skvělé pro nejrůznější podmínky - na sjezdovky i mimo upravené svahy, na strmé plotny, do úzkých koryt i pro jízdu mezi stromy. Dovezou vás, kamkoli budete ch‍tít v jakýchkoli sněhových podmínkách, protože jsou dostatečně široké na to, aby zvládly jízdu v prašanu, a zároveň mají dostatečně úzký střed pro jízdu na upravených svazích. Profil Amphibio přispívá k extrémně dobré pohyblivosti této lyže a přilnavosti hran, boční hrany SST zaručují přímý přenos sil a díky technologii TNT mají lyže skvělou dynamiku. Dámy, připravte se na sametově hladkou jízdu!

Hlavní technologie

TNT

TNT

Unikátní technologie TNT firmy Elan využívá inovace, které zaručují ideální kombinaci nízké hmotnosti konstrukce, velké pevnosti a skvělého jízdního výkonu. Technologie TNT spočívá v dřevěném jádru TubeLite s karbonovými tyčinkymi vedoucími podél hran lyže a ve výplni Vapor Tip. Výsledkem je extrémně nízká hmotnost, skvělý jízdní výkon, velká pevnost, výborné tlumení vibrací a stabilita.

Profil

Amphibio

Amphibio

Profil Amphibio představuje revoluční konstrukci lyží, která využívá jak profil camber, tak rocker na jedné lyži. Pravá a levá lyže má rozdílnou konstrukci: camberová vnitřní hrana lyže zaručuje dobrou přilnavost hran, přesný výkon a stabilitu, zatímco rockerová vnější hrana umožňuje snadné zatáčení, toleranci k chybám lyžaře a plynulé přechody mezi oblouky.

Konstrukce

SST

SST

Konstrukce bočních hran SST zaručuje velmi rychlý a přímý přenos sil z lyží na sníh a také přispívá k mimořádné torzní pevnosti.

Jádro

Dřevěné Jádro Tubelite

Dřevěné Jádro Tubelite

Konstrukce dřevěného jádra TubeLite využívá dvě extrémně lehké karbonové trubičky, které jsou vloženy do laminovaného dřevěného jádra. Tyto duté trubice o průměru 5 mm vedou po celé délce lyže a kopírují oblouk bočního vykrojení lyže. Přispívají k torzní stabilitě, silné odrazivosti a zároveň umožňují použít menší množství materiálu pro konstrukci jádra. Výsledkem jsou extrémně lehké, snadno ovladatelné a stabilní lyže.

Výztuže

Laminát

Laminát
Výztuž z laminátu optimalizuje pružnost lyže a přispívá k její větší torzní tuhosti. Laminátová vlákna jsou umístěna buď pod, nebo nad jádrem lyže a zlepšují konstrukční strukturu lyže.

Výplně Vapor Tip

Výplně Vapor Tip

Vapor Tip jsou moderní kompozitní výplně vsazené do jádra lyže v oblasti špičky a patky. Snižují hmotnost lyže a tlumí vibrace, čímž výrazně zlepšují stabilitu a zaručují hladkou a plynulou jízdu i v nejnáročnějších podmínkách.

Hodnocení výrobku:

Zadání vašich osobních dat během procesu objednání a platby je jištěno zaklíčováním SSL. Cizí nemohou vámi zadaná data vidět. Pro zajištěný přenos dat využíváme moderní technologii 128 bitů.
 

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC