Speed Magic Polona Hercog Edition
Speed Magic Polona Hercog Edition
Speed Magic Polona Hercog Edition

Speed Magic Polona Hercog Edition

Model zaprojektowany z myślą o paniach prezentujących wysoki stopień umiejętności. Narty o sportowym charakterze, które współzawodnictwo mają wpisane w geny. Speed Magic najlepiej czują się na twardych, przygotowanych stokach.
Poleć naszą stronę
699,95

W magazynie
4 - 5 dni
5 kg / Pair

Free delivery and return for all orders over 75€. All orders have 21 days payback guarantee.
POZIOM NARCIARSTWA
8-10/10 Średni Zaawansowany Ekspert
TEREN
0-3/10 Równy Zmienny Puch
ZALECANE DŁUGOŚCI
-20/-5cm
Technical details
Długość (cm )
155
Promień (m )
Długość (cm )
155
11.3/10
Szerokość dziobów ( mm )
Długość (cm )
155
119
Szerokość tali ( mm )
Długość (cm )
155
68
Szerokość piętki ( mm )
Długość (cm )
155
103
Waga ( g/ski )
Długość (cm )
155
5

 

Szczegółowy opis

Speed Magic to celny wybór dla bardzo dobrze jeżdżących pań poszukujących precyzyjnych i zwinnych nart. Ich konstrukcja oparta została na koncepcie Lightskiing, a sportowy charakter i zawodnicze DNA sprawiają, że model ten spełni oczekiwania najbardziej wybrednych narciarek. Speed Magic wyposażone zostały w te18ologię Arrow Te18ology dodającą nartom dynamiki i energii. Innowacyjnym rozwiązaniem jest również specjalna płyta, która akumuluje energię, by następnie – w fazie skrętu – skutecznie przekazywać ją w kierunku dziobów i piętek. Te18ologia Arrow umożliwia wycinanie czystych, precyzyjnych i dynamicznych skrętów. Speed Magic cechuje umiejętność poruszania z niezwykłą zwinnością – są szybkie, dynamiczne w skręcie i nie wymykają się spod kontroli. Podsumowując, to dość agresywne lecz przyjazne w prowadzeniu narty. Dla wszystkich dam, w których tkwi narciarski potencjał.

Core Technologies

Arrow

Arrow

Technologia Arrow to zastosowanie strategicznie umieszczonych na odcinku pod butem płyt wykonanych z włókna węglowego połączonych z wierzchnią warstwą tytanalu. Obie warstwy współpracują w sposób harmonijny w strukturze nart oferując nieznaną wcześniej dynamikę i szybkość reakcji oraz precyzję wykonywania skrętów. Wstępnie wygięta w łuk płyta z włókna węglowego działa jak przyspieszacz i generuje szybki przekaz energii od dziobów do piętek. Za przekaz sił do krawędzi nart odpowiedzialne są specjalnie ukształtowane warstwy tytanalu. Rezultatem jest nie tylko dynamika, ale także fenomenalne, niespotykane trzymanie nart na twardym stoku.

Profile

Arrow Rocker

Arrow Rocker

Specjalny profil charakteryzujący się nieco uniesionymi dziobami oraz wzmocnieniami przypominającymi kształtem strzałę. Rozwiązanie wpływające na lepszą i bardziej precyzyjną inicjację skrętów. Wspomniane, zastosowane w przedniej części wzmocnienia sprawią też, że narty są mocniejsze i stabilniejsze, również w ostatniej fazie skrętu.

Construction

RST

RST

Konstrukcja RTS optymalizuje szybki przekaz sił i energii od narciarza do krawędzi nart, zapewniając maksymalne trzymanie na twardej nawierzchni. Od dziobów, aż po piętki.

Core

Response Frame Wood Core

Response Frame Wood Core

Response Frame Woodcore to unikalny, umieszczony od dziobów aż po piętki rdzeń z klejonego drewna. Rdzeń wykonano z miękkiego i elastycznego drewna otoczonego listwami z gatunków twardszych. Taka konstrukcja jest bardzo trwała oraz umożliwia wykonanie narto różnym rozkładzie flexu w zależności od przeznaczenia.

Reinforcement

Mono Ti

Mono Ti

Konstrukcja Mono TI wykorzystuje pojedynczą warstwę tytanalu na górnej powierzchni rdzenia drewnianego, zwiększając wydajność i elastyczność.

System

Power Shift

Power Shift

W pełni zintegrowany system wiązań z płytą Free Flex który maksymalizuje moc i wydajność. Jego profil jest skonstruowany z lekkich materiałów kompozytowych absorbując wibracje, zapewniając płynne i bezpośrednie przenoszenie energii, aby zoptymalizować precyzję i osiągi.

Ocena produktu:

Dane wprowadzane podczas procesu zamawiania i płatności są szyfrowane w technologii SSL. Osoby postronne nie widzą wprowadzonych przez Ciebie danych. Do bezpiecznej transmisji danych wykorzystujemy nowoczesną 128-bitową technologię szyfrowania.
 

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC