Amphibio 88 XTi Fusion
Amphibio 88 XTi Fusion
Amphibio 88 XTi Fusion

Amphibio 88 XTi Fusion

Najszersze w całej serii
Wystarczająco szerokie, by pojeździć z dala od wytyczonych tras, lecz zwinne i precyzyjne, gdy trafią na przygotowany stok. Perfekcyjny sprzęt, na którym rano pobawimy się w puchu, a popołudniu wytniemy kilka zgrabnych łuków na twardej trasie.
Poleć naszą stronę
799,95

W magazynie
4 - 5 dni
5 kg / Pair
W magazynie
4 - 5 dni
5 kg / Pair
W magazynie
4 - 5 dni
5 kg / Pair

Free delivery and return for all orders over 75€. All orders have 21 days payback guarantee.
POZIOM NARCIARSTWA
6-10/10 Średni Zaawansowany Ekspert
TEREN
3-8/10 Równy Zmienny Puch
ZALECANE DŁUGOŚCI
-10/+5cm

Nagrody

REALSKIERS.COM - RECOMMENDED 2019
Technical details
Waga ( g/ski )
Długość (cm )
5
5
5

 

Szczegółowy opis
Szukacie jednej pary uniwersalnych nart? Elan Amphibio 88 XTi Fusion będzie strzałem w dziesiątkę! Szybkie i zwinne, tak samo dobrze czują się na i poza trasami. To sprzęt, na którym poczujesz niezwykłą frajdę z jazdy zarówno długim, jak i krótkim skrętem. Sekret ich wyjątkowych umiejętności tkwi w opatentowanej przez Elana te18ologii Amphibio 4D stanowiącej połączenie profilu Amphibio ze specyficzną konstrukcją. Zastosowany wzdłuż wewnętrznej krawędzi camber poprawia trzymanie, podczas gdy rocker na zewnętrznym profilu powoduje łatwiejszą inicjację skrętów. Odpowiednio ukształtowane warstwy - wypukła z przodu (convex) i wklęsła z tyłu (concave), skutecznie tłumią drgania, ułatwiając szybkie, bardzo dynamiczne wejście i wykończenie skrętu. Podsumowując, narty jeszcze nigdy nie inicjowały i nie wychodziły ze skrętów z taką łatwością.

Product rating:

The entering of personal data during the order and payment procedures is being secured by an SSL-encryption. Outsiders are unable to view the data you enter, since we use a modern 128-bit-technology to provide a secure Transmission.
 

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC