Twist Quick Shift
Twist Quick Shift
Twist Quick Shift

Twist Quick Shift

Twin tip dla najmłodszych
Twist Pro to model, które pozwoli dziewczynkom rozwinąć freestyle'owe skrzydła. Przyjazny twin tip, wie jak poruszać się płynnie i zwinnie. Wyróżnia się fajną, dziecięcą szatą graficzną, która z pewnością przypadnie do gustu młodym damom.
Poleć naszą stronę
189,95

W magazynie
4 - 5 dni
5 kg / Pair
W magazynie
4 - 5 dni
5 kg / Pair
W magazynie
4 - 5 dni
5 kg / Pair
W magazynie
4 - 5 dni
5 kg / Pair
W magazynie
4 - 5 dni
5 kg / Pair

Free delivery and return for all orders over 75€. All orders have 21 days payback guarantee.
POZIOM NARCIARSTWA
0-6/10 Pierwsze skręty Narciarskie szczenięta Złap mnie jeśli potrafisz
ZALECANE DŁUGOŚCI
-15/-5cm
Technical details
Waga ( g/ski )
Długość (cm )
5
5
5
5
5

 

Szczegółowy opis
Dzieciaki, gdy tylko opanują na śniegu pierwsze ślizgi, narciarskiego bakcyla łykają w mig. Gdy podsuniemy im sprzęt dostarczający mnóstwo frajdy, nie będą chciały wyjść z parku. Z myślą o najmłodszych amatorach freestyle'u powstał Pinball Pro, model w którym zastosowaliśmy profil Early Rise Rocker oraz elastyczny rdzeń Synflex, dzięki czemu narty są bardzo przyjazne i chętnie wybaczają błędy. Dostępbe w rozmiarach 105 i 115, dzięki unikalnej te18ologii U-Flex (narty są o 25% bardziej elastyczne w porównaniu ze standardowymi modelami), dostarczą dzieciakom mnóstwo frajdy. Szybkie postępy gwarantowane!
Core Technologies

U-Flex

U-Flex

Ta unikalna technologia zapewnia nartom juniorskim i dziecięcym o 25% więcej elastyczności niż standardowe narty. W kombinacji z lekkim rdzeniem Symflex, konstrukcją Full Power Cap i profilem Early Rise Rocker, narty z systemem U-Flex pozwalają dzieciom nauczyć się skrętów na krawędziach od pierwszego dnia na śniegu. Unikalna, opatentowana technologia umożliwia szybkie postępy w nauce.

Profile

Early Rise Rocker

Early Rise Rocker

Dzięki umiarkowanej wysokości podniesienia dziobów, Early Rise Rocker zapewnia płynność, lekkość, ułatwiając inicjację skrętów z mniejszym wysiłkiem.

Construction

Full Power Cap

Full Power Cap

Full Power Cap to tradycyjna konstrukcja skorupowa, lekka i zapewniająca dobrą skrętność oraz łatwość jazdy.

Core

Synflex Core

Synflex Core

Syntetyczny rdzeń Synflex Core wykonano przy użyciu materiałów kompozytowych o różnej gęstości tym samym zapewniając optymalny rozkład elastyczności narty.

Reinforcement

Fiberglass

Fiberglass

Wzmocnienia z włókna szklanego optymalizują rozkład elastyczności i zwiększają sztywność poprzeczną konstrukcji. Wzmocnienia z włókna szklanego przyklejone jest do rdzenia od góry lub od dołu poprawiając strukturalną integralność nart.

System

Quick Shift

Quick Shift

System Quick Shift jest w pełni zintegrowanym systemem wiązań specjalnie zaprojektowany do elastycznych nart. Skonstruowany z lekkich materiałów kompozytowych i miękkiej płyty, która doskonale uzupełnia system U-Flex, zapewniając inicjacje skrętów.

Product rating:

The entering of personal data during the order and payment procedures is being secured by an SSL-encryption. Outsiders are unable to view the data you enter, since we use a modern 128-bit-technology to provide a secure Transmission.
 

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC