Ibex Tactix Carbon ION 12
Ibex Tactix Carbon ION 12
Ibex Tactix Carbon ION 12

Ibex Tactix Carbon ION 12

Łatwe w transportcie, przyjazne podczas zjazdów

Tradycyjny sprzęt narzuca nieco ograniczeń w zakresie transportu – podczas skitourowych wypraw, gdy poruszamy się w zróżnicowanym terenie, często przeszkadza i ogranicza swobodę ruchów. Chcąc usprawnić i umilić skitourowe przygody, Elan skonstruował pierw
Poleć naszą stronę
1.499,95

Obecnie brak na stanie magazynu
2-4 tygodnie
5 kg / Pair
Obecnie brak na stanie magazynu
2-4 tygodnie
5 kg / Pair

Free delivery and return for all orders over 75€. All orders have 21 days payback guarantee.
POZIOM NARCIARSTWA
4-10/10 Średni Zaawansowany Ekspert
TEREN
2-8/10 Góra Dół
ZALECANE DŁUGOŚCI
-15/0cm
Technical details
Waga ( g/ski )
Długość (cm )
5
5

 

Szczegółowy opis

Tradycyjny sprzęt narzuca nieco ograniczeń w zakresie transportu – podczas skitourowych wypraw, gdy poruszamy się w zróżnicowanym terenie, często przeszkadza i ogranicza swobodę ruchów. Chcąc usprawnić i umilić skitourowe przygody, Elan skonstruował pierwsze na rynku składane narty. Co niezwykle ważne, można je szybko i łatwo przytroczyć do plecaka. A jak powstały wspomniane narty? Otóż model Ibex przecięto w połowie i połączono za pomocą innowacyjnego systemu wykorzystującego aluminiową płytę, która obraca się w osi 180 stopni. Tym sposobem, narty o długości 163 cm, można „skrócić” do 90 cm zaledwie w 20 sekund. Co więcej, podczas jazdy, płyta stabilizuje narty ułatwiając ich prowadzenie.

Product rating:

The entering of personal data during the order and payment procedures is being secured by an SSL-encryption. Outsiders are unable to view the data you enter, since we use a modern 128-bit-technology to provide a secure Transmission.
 

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC