ROK POD ZNAKIEM NAGRÓD

Image:ROK POD ZNAKIEM NAGRÓD
22. paź, 2018 Written by: Elan
SHARE THIS PAGE

 

Rok 2018 był bardzo dobry, wręcz doskonały. Zima obfitowała w śnieg, dzięki czemu na nartach spędzić można było naprawdę wiele dni odczuwając z jazdy prawdziwa frajdę. Nie zawiodły również narty, które za każdym razem spisywały się doskonale. W efekcie Elan zebrał pokaźną pulę nagród, które „spłynęły“ z różnych zakątków świata. Dokonania w dziedzinie rozwoju i designu docenione zostały przez ekspertów pochodzących niemal z każdego liczącego się w branży narciarskiej rynku. W sumie Elan zebrał niemal 40 prestiżowych nagród. Szczególnie ucieszyła nas nagroda przyznana przez Amerykanów – serie Ripstick black Edition i Delight black Edition uzyskały nagrodę Show Stopper. Co więcej, seria Ripstick black Edition uzyskała tytuł Ski of the Year przyznawany przez magazyn Powder.

Elan doskonale wypadł również w Europie. Za nowy model Element Green dostaliśmy nagrody Red Dot i Plus X. Ponadto, narty Elana doskonale poradziły sobie podczas kolejnej edycji słynnego World Ski Test, na którym aż dziesięć modeli z naszej kolekcji uzyskało ocenę bardzo dobrą (Sehr Gut). Dziesięć modeli otrzymało również doskonałe noty w niemieckim teście DSV Ski Test.

Wszystkie z przyznanych nagród motywują nas do dalszej pracy nad rozwojem i kontynuowania ponad 70-letniej tradycji tworzenia doskonałego sprzętu. Od samego początku istnienia Elan wyznaczał trendy na narciarskim rynku wprowadzając zmiany i udogodnienia wpływające na większy komfort i przyjemność z jazdy.

Narciarski Horoskop Elana
08. sty, 2019 | Krista Crabtree

Narciarski Horoskop Elana

Co znak zodiaku mówi o Twoich narciarskich preferencjach? Poniżej przedstawiamy jak do indywidualnych cech charakteru dobrać idealne narty. A więc… szukajcie idealnego modelu w Elan W Studio!

Read more
SPORTS DOCTOR
19. sty, 2018 | Gregor Šket

SPORTS DOCTOR

Matthias Mayr to niezwykle ciekawa postać. Prawdziwy odkrywca. Ponad wszystko jednak, to zapalony narciarz, który zjechał z najbardziej odległych i niebezpiecznych szczytów.

Read more
NARTY, KTÓRE NIE WPADAJĄ W UŚLIZG
16. sty, 2018 | Martin Tekše

NARTY, KTÓRE NIE WPADAJĄ W UŚLIZG

Elan SCX – sprzęt, który nie tylko otworzył drogę do zupełnie nowego narciarstwa, ale przyczynił się również do wprowadzenia nowego terminu – carving.

Read more
View all news
Dane wprowadzane podczas procesu zamawiania i płatności są szyfrowane w technologii SSL. Osoby postronne nie widzą wprowadzonych przez Ciebie danych. Do bezpiecznej transmisji danych wykorzystujemy nowoczesną 128-bitową technologię szyfrowania.
 

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC