MJ Carrolová
MJ Carrolová

W Studio

MJ Carrolová

Vášeň pro lyže i marketing

BIO

MJ vyrostla v coloradském městečku Durango v pohoří San Juan. Lyžovat se učila na svahu s lanovým vlekem dva bloky od domu svých rodičů. Na tomto kopci, který se jmenuje Chapman, se lyžovalo i v noci a malá MJ tam často jezdívala i se svým otcem. Tehdy také začala objevovat freeskiing a zamilovala si jej.

Po střední škole odešla MJ studovat žurnalistiku na Coloradskou univerzitu ve městě Boulder. Po nějaké době strávené v PR společnosti v rodném Durangu se odstěhovala do Jackson Hole ve Wyomingu, kde na svazích pohoří Tetons pilovala lyžování ve volném terénu. Poté pracovala pro Verde PR a jako account managerka pro různé lyžařské společnosti. Momentálně se MJ živí jako marketingová specialistka na volné noze a PR konzultantka pro outdoorové a lyžařské společnosti. Od prosince 2016 spolupracuje s Elan Skis v oblasti PR i jako členka ženského programu W Studio.

MJ`s gear

Ripstick 94 W
€ 434,39
Ripstick 102 W
€ 450,78
Ripstick 86 W
€ 393,40
Zadání vašich osobních dat během procesu objednání a platby je jištěno zaklíčováním SSL. Cizí nemohou vámi zadaná data vidět. Pro zajištěný přenos dat využíváme moderní technologii 128 bitů.
 

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC