Sonnia Höffkenová
Sonnia Höffkenová

W Studio

Sonnia Höffkenová

Spojení lyžování s jógou


BIO

Sonnia se narodila a vyrostla v Mnichově, tedy městě, kde se většina dětí učí lyžovat už odmala. Po dokončení vysoké školy začala Sonnia pracovat pro různé PR a reklamní společnosti. Veškerý svůj volný čas sice trávila ve francouzských Alpách, ale ani to jí nestačilo. Proto se rozhodla dopřát si celou zimní sezónu ve Val d‘Isere, aby měla „splněno“ a mohla se vrátit zpátky do každodenního života.

Zimy trávené ve francouzských a švýcarských Alpách jsou podle jejích slov to nejlepší, co ji kdy potkalo. V roce 2002 se Sonnia začala naplno věnovat józe a o rok později založila v Mnichově svou vlastní společnost “Call-a-Yogi”. V roce 2006 spojila Sonnia lyžování s jógou, když založila program “SkiYo – feel the flow!”. Povedlo se jí tak skloubit své dvě největší životní vášně – lyžování a jógu – ale věnovat se nepřestala ani dalšímu studiu sportu, fyziologie, psychologie, zdraví a rekreace. V roce 2009 se Sonnia připojila k „rodině“ Elanu a spokojeně používá a propaguje lyže od Elanu mezi širokou cílovou skupinou svých zákazníků po celých Alpách.

Sonnia Hoeffken

Sonnia`s gear

Ripstick 94 W
€ 434,39
Ripstick 102 W
€ 450,78
Ripstick 86 W
€ 393,40
Zadání vašich osobních dat během procesu objednání a platby je jištěno zaklíčováním SSL. Cizí nemohou vámi zadaná data vidět. Pro zajištěný přenos dat využíváme moderní technologii 128 bitů.
 

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC