Ibex 84
Ibex 84
Ibex 84

Ibex 84

Dobrodružství začíná

Ibex 84 je ideální touringovou lyží pro ty, kteří upřednostňují radost z pohybu před dobrodružnými výpravami. Nabízí kombinaci skvělé ceny a výborného výkonu jak při výstupu, tak při sjezdu.
Odeslat odkaz na tuto stránku
720,00 $
ÚROVEŇ LYŽAŘE
3-7/10 Středně pokročilý Pokročilý Expert
TERÉN
4-9/10 Nahoru Dolů
DOPORUČENÁ DÉLKA
-15/0cm
Technical details
Délka (cm)
156
163
170
177
Rádius (m)
Délka (cm)
156
17/16
163
18/17
170
19/18
177
20/19
Šířka špičky (mm)
Délka (cm)
156
118
163
118
170
118
177
118
Šířka středu (mm)
Délka (cm)
156
84
163
84
170
84
177
84
Šířka patky (mm)
Délka (cm)
156
103
163
103
170
103
177
103

 

Podrobný popis

Lyže Ibex 84 jsou určeny pro rekreační lyžaře, kteří se chtějí věnovat fitness aktivitám v přírodě. Tyto lyže jsou uživatelsky příjemné, umožní vám velmi jednoduchý výstup se stoupacími pásy a spolehlivý a zábavný sjezd. Žádná lyže za vás neodvede vaši práci, ale u modelu Ibex 84 se nám povedlo velmi se přiblížit běžné touringové lyži, která vám pomůže zlepšit vaše dovednosti a umožní vám užít si každou jízdu. Skvělý touringový zážitek na těchto lyžích je zaručen díky moderní technologii Bridge, která minimalizuje hmotnost lyže, a speciálnímu tvaru zabraňujícímu ulpívání sněhu na povrchu lyže, takže s sebou nemusíte táhnout do kopce další zbytečné gramy. Díky profilu mountain rocker budete mít při sjezdu spolehlivou kontrolu nad lyžemi i ve vysoké rychlosti a při nižší rychlosti si užijete pohodové svezení.

Hlavní technologie

Bridge

Bridge

Technologie Bridge je unikátní konstrukcí, která snižuje hmotnost a zlepšuje jízdní výkon touringových lyží řady Adventure od Elanu. Ultratenký profil dřevěného jádra je po celé délce zpevněn tzv. můstkovými prvky, které zaručují torzní stabilitu a bezkonkurenční přenos sil na hrany.

Profil

Mountain Rocker

Mountain Rocker

Profil Mountain Rocker se vyznačuje mírným profilem rocker na špičce a patce, což přispívá k lepšímu proplouvání lyže sněhem, snadnějšímu nasazení oblouku a všestrannému výkonu v různých sněhových podmínkách. Díky kombinaci s mírným profilem camber pod nohou zaručuje přesný výkon a stabilitu na upravených svazích.

Jádro

Laminované Dřevěné Jádro

Laminované Dřevěné Jádro
Laminované dřevěné jádro sahající od špičky až po patku lyže je speciálně tvarované pro každý model a délku lyží. Díky použití rozdílných druhů dřeva v různých kombinacích je možné upravit pružnost lyží pro různé typy lyžařského výkonu. Toto dřevěné jádro je velmi poddajné a zároveň odolné. Umožňuje přenos sil přímo na hrany a zaručuje vynikající jízdní vlastnosti v různých podmínkách.
Výztuže

Laminát

Laminát
Výztuž z laminátu optimalizuje pružnost lyže a přispívá k její větší torzní tuhosti. Laminátová vlákna jsou umístěna buď pod, nebo nad jádrem lyže a zlepšují konstrukční strukturu lyže.

Výplně Vapor Tip

Výplně Vapor Tip

Vapor Tip jsou moderní kompozitní výplně vsazené do jádra lyže v oblasti špičky a patky. Snižují hmotnost lyže a tlumí vibrace, čímž výrazně zlepšují stabilitu a zaručují hladkou a plynulou jízdu i v nejnáročnějších podmínkách.

Podložka CYA

Podložka CYA

Podložka CYA je součástka pro montáž vázání u řady lyží Adventure, která je kompatibilní se všemi typy vázání na trhu. Podložka je vyztužena aluminiem pro bezpečnou a spolehlivou montáž.

Hodnocení výrobku:

Zadání vašich osobních dat během procesu objednání a platby je jištěno zaklíčováním SSL. Cizí nemohou vámi zadaná data vidět. Pro zajištěný přenos dat využíváme moderní technologii 128 bitů.
 

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC