Ripstick 86 W
Ripstick 86 W
Ripstick 86 W

Ripstick 86 W

Niespotykana harmonia
Ripstick 86 W to damskie narty freeride'owe o niezwykle wszechstronnym charakterze. Jeżeli zależy Wam na szybkim czynieniu postępów, będzie to bardzo celny wybór. Wystarczająco szerokie, by poradzić sobie z dala od tras. Lekkie i zwinne.
Poleć naszą stronę
833,00 $
POZIOM NARCIARSTWA
4-9/10 Średni Zaawansowany Ekspert
TEREN
3-7/10 Równy Zmienny Puch
ZALECANE DŁUGOŚCI
-5/+5cm

Nagrody

REALSKIERS.COM - RECOMMENDED 2019
Technical details
Długość (cm )
152
159
166
173
Promień (m )
Długość (cm )
152
13.7
159
15.4
166
16.2
173
17.6
Szerokość dziobów ( mm )
Długość (cm )
152
125
159
125
166
125
173
125
Szerokość tali ( mm )
Długość (cm )
152
86
159
86
166
86
173
86
Szerokość piętki ( mm )
Długość (cm )
152
104
159
104
166
104
173
104

 

Szczegółowy opis
Nowe Ripstick 86 pomogą doskonalić freeride'ową te18ikę i zabiorą Was niemal w każdy zakątek gór. W porównaniu z modelem Interra z grupy all-mountain, dają poczucie bardziej harmonijnej i płynnej jazdy, tak więc świetnie sprawdzą się na hopkach, muldach lub między drzewami. Co ważne, pod koniec dnia bezpiecznie dowiozą Was do celu. Mówiąc krótko, jeżeli szukacie wszechstronnych nart all-mountain, które chętniej jeżdżą poza trasami, będzie to wyjątkowo celny wybór. Ripstick 86 są niezwykle skrętne, co wynika z zastosowanego w konstrukcji profilu mountain rocker, te18ologii TNT (sprężystość i dynamika) oraz ścianom bocznym SST Sitewalls, które skutecznie przewodzą siłę z buta na krawędź narty. Świetne narty dla pań preferujących łagodniejszy sprzęt, który sprawdzi się w każdych warunkach.
Core Technologies

TNT

TNT

Wyjątkowa technologia TNT firmy Elan to kombinacja innowacji zapewniających najlepszą równowagę lekkiej konstrukcji z mocą i wydajnością. Rdzeń technologii TNT to połączenie Drewnianego Rdzenia Tubelite z prętami węglowymi wzdłuż krawędzi nart, w połączeniu z wkładem oparowym Vapor Tip Insert. Efektem końcowym jest bardzo lekka, wysoka wydajność narty o wyjątkowej mocy, amortyzacji i stabilności.

Profile

Amphibio

Amphibio

Profil Amphibio jest rewolucyjnym projektem narciarskim, który łączy w sobie unikalny profil, który zapewnia zalety zarówno narty z pełnym camberem i rockerem. Zapewniając precyzję, przyczepność i stabilność. Narty w tej technologii sa asymetryczne. Wewnętrzna krawędź każdej z nich jest wykonana z pełnym camberem w celu uzyskania precyzyjnego prowadzenia i znakomitego trzymania na twardym śniegu. Zewnętrzna krawędź każdej z nich posiada profil z rockerem, co zapewnia łatwość wykonywania skrętów, płynne przejścia z łuku w łuk oraz wybaczanie błędów.

Construction

SST

SST

Konstrukcja SST zapewnia szybką, precyzyjną i bezpośrednią transmisję energii od krawędzi nart do śniegu zapewniając jednocześnie nartom dużą sztywność poprzeczną.

Core

Tubelite Wood Core

Tubelite Wood Core

Wykonane z superlekkich włókien węglowych, dwie cienkościenne, wytrzymałe rurki o przekroju 5 mm umieszczono w środku rdzenia klejonego z lekkiego gatunku drewna. Rurki przebiegają wzdłuż osi nart od dziobów, aż po piętki równolegle do ścianek bocznych. Zapewniają bardzo dużą sztywność poprzeczną konstrukcji i dynamiczne oddawanie energii przy jednoczesnym ograniczeniu masy rdzenia. W rezultacie narty wykonane w tej technologii charakteryzują się stabilnością i dynamiką.

Reinforcement

Fiberglass

Fiberglass

Wzmocnienia z włókna szklanego optymalizują rozkład elastyczności i zwiększają sztywność poprzeczną konstrukcji. Wzmocnienia z włókna szklanego przyklejone jest do rdzenia od góry lub od dołu poprawiając strukturalną integralność nart.

Vapor Tip Inserts

Vapor Tip Inserts

Vapor Inserts to fragmenty dziobów i piętek wykonane z bardzo zaawansowanego technicznie kompozytu, materiałów syntetycznych, trwale połączonych z rdzeniem nart. Specjalne wkłady redukują masę oraz wibracje, znacząco poprawiając stabilność i zapewniając płynną jazdę nawet w najbardziej wymagających warunkach śniegowych.

Ocena produktu:

Dane wprowadzane podczas procesu zamawiania i płatności są szyfrowane w technologii SSL. Osoby postronne nie widzą wprowadzonych przez Ciebie danych. Do bezpiecznej transmisji danych wykorzystujemy nowoczesną 128-bitową technologię szyfrowania.
 

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC