Ripstick 96 Black Edition
Ripstick 96 Black Edition
Ripstick 96 Black Edition

Ripstick 96 Black Edition

To nejlepší z obou světů

Lyže z oceňované řady Ripstick spojují to nejlepší z obou světů: dokonale ovladatelné v prašanu a zároveň spolehlivé a odolné na tvrdém sněhu. Když se pak Ripstick spojí s nejmodernější karbonovou konstrukcí Black Edition, působí výsledný produkt skoro jako z jiného světa. Tyto extrémně univerzální lyže, nepřekonatelné na prašanu, nabízejí také vynikající ovladatelnost a větší energii na tvrdém sněhu.

Odeslat odkaz na tuto stránku
1.190,00 $
ÚROVEŇ LYŽAŘE
6-10/10 Středně pokročilý Pokročilý Expert
TERÉN
4-8/10 Upravený Proměnlivý Prašan
DOPORUČENÁ DÉLKA
0/+10cm

Ocenění

Powder Magazine - Skier's choice 2019 Pugski.com - Tester's choice FREESKIER - Editors' Pick mountain - editors' choice 2019 SKImag - SHOW STOPPER 2018 BLISTER RECOMMENDED 2018 - 2019
Technical details
Délka (cm)
167
174
181
188
Rádius (m)
Délka (cm)
167
14.9
174
16.2
181
18.0
188
19.5
Šířka špičky (mm)
Délka (cm)
167
134
174
134
181
134
188
134
Šířka středu (mm)
Délka (cm)
167
96
174
96
181
96
188
96
Šířka patky (mm)
Délka (cm)
167
113
174
113
181
113
188
113

 

Podrobný popis

Nejmodernější technologie, které jsou použity u lyží Ripstick, se v nové řadě Ripstick Black Edition posunuly ještě o něco dál a přidaly lyžím na univerzálnosti a poddajnosti. Lyže Ripstick v sobě kombinují přesnost all-mountain lyží a konstrukci big-mountain lyží. Jejich základna, která je dost široká na jízdu v prašanu a zároveň dostatečně úzká na brázdění upravených sjezdovek, byla vylepšena nejlehčími materiály, nejnovějšími technologiemi a nejpevnější karbonovou výztuží. Výsledkem jsou lyže s moderním designem, které jsou ideální volbou pro každý den na svahu. Díky využití all-mountain profilu Amphibio se tyto lyže vyznačují vynikající ovladatelností a přilnavostí na širší platformě. Boční hrany SST a technologie TNT umožňují dynamický přenos sil, jízdu hladkou jako po másle za všech sněhových podmínek, hravost a poddajnost lyží.

Hlavní technologie

TNT

TNT

Unikátní technologie TNT firmy Elan využívá inovace, které zaručují ideální kombinaci nízké hmotnosti konstrukce, velké pevnosti a skvělého jízdního výkonu. Technologie TNT spočívá v dřevěném jádru TubeLite s karbonovými tyčinkymi vedoucími podél hran lyže a ve výplni Vapor Tip. Výsledkem je extrémně nízká hmotnost, skvělý jízdní výkon, velká pevnost, výborné tlumení vibrací a stabilita.

Profil

Amphibio

Amphibio

Profil Amphibio představuje revoluční konstrukci lyží, která využívá jak profil camber, tak rocker na jedné lyži. Pravá a levá lyže má rozdílnou konstrukci: camberová vnitřní hrana lyže zaručuje dobrou přilnavost hran, přesný výkon a stabilitu, zatímco rockerová vnější hrana umožňuje snadné zatáčení, toleranci k chybám lyžaře a plynulé přechody mezi oblouky.

Konstrukce

SST

SST

Konstrukce bočních hran SST zaručuje velmi rychlý a přímý přenos sil z lyží na sníh a také přispívá k mimořádné torzní pevnosti.

Jádro

Dřevěné Jádro Tubelite

Dřevěné Jádro Tubelite

Konstrukce dřevěného jádra TubeLite využívá dvě extrémně lehké karbonové trubičky, které jsou vloženy do laminovaného dřevěného jádra. Tyto duté trubice o průměru 5 mm vedou po celé délce lyže a kopírují oblouk bočního vykrojení lyže. Přispívají k torzní stabilitě, silné odrazivosti a zároveň umožňují použít menší množství materiálu pro konstrukci jádra. Výsledkem jsou extrémně lehké, snadno ovladatelné a stabilní lyže.

Výztuže

Karbonové vrstvy

Karbonové vrstvy

Karbonové vrstvy zaručují torzní stabilitu a zajišťují silný odraz pro ty, kteří chtějí lyže s dynamickým a energickým výkonem pro všechny typy svahů.

Výplně Vapor Tip

Výplně Vapor Tip

Vapor Tip jsou moderní kompozitní výplně vsazené do jádra lyže v oblasti špičky a patky. Snižují hmotnost lyže a tlumí vibrace, čímž výrazně zlepšují stabilitu a zaručují hladkou a plynulou jízdu i v nejnáročnějších podmínkách.

Hodnocení výrobku:

Zadání vašich osobních dat během procesu objednání a platby je jištěno zaklíčováním SSL. Cizí nemohou vámi zadaná data vidět. Pro zajištěný přenos dat využíváme moderní technologii 128 bitů.
 

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC