Amphibio 76 Power Shift
Amphibio 76 Power Shift
Amphibio 76 Power Shift

Amphibio 76 Power Shift

Je čas si zalyžovat!

Pro ty, kdo si ch‍tějí užít každý den na lyžích, je model Amphibio 76 ideální volbou – skvěle zvládne všechny sněhové podmínky a terény. Pro sezónu 2018 jsou lyže Amphibio 76 nově vybaveny technologií 4D, která přispívá ke snadnější jízdě a ještě větší univerzálnosti.

Odeslat odkaz na tuto stránku
773,50 $
ÚROVEŇ LYŽAŘE
5-8/10 Středně pokročilý Pokročilý Expert
TERÉN
1-6/10 Upravený Proměnlivý Prašan
DOPORUČENÁ DÉLKA
-10/0cm
Technical details
Délka (cm)
152
160
168
176
Rádius (m)
Délka (cm)
152
11.5
160
12.9
168
14.4
176
16.0
Šířka špičky (mm)
Délka (cm)
152
127
160
127
168
127
176
127
Šířka středu (mm)
Délka (cm)
152
76
160
76
168
76
176
76
Šířka patky (mm)
Délka (cm)
152
105
160
105
168
105
176
105

 

Podrobný popis

Lyže Amphibio 76 je podobná své silnější se‍stře Amphibio 78Ti, ale je trochu poddajnější. Je ideální pro lyžaře, kteří upřednostňují lehčí pocit z jízdy při středně vysoké rychlosti, ale zároveň má skvělé jízdní vlastnosti. Její přesný a zároveň lehký výkon je výsledkem technologie Amphibio 4D a unikátní geometrie. Profil Amphibio, který se vyznačuje rozdílným provedení m pravé a levé lyže, usnadňuje zatáčení na rockerové straně a zaručuje držení hran na camberové straně. Díky 4D designu umožňuje přední konvexní část lyže snadné nasazení oblouku a zadní konkávní část plynulý výjezd z oblouku.

Hlavní technologie

Amphibio 4D

Amphibio 4D

Elanem patentovaná technologie Amphibio 4D je nejnovějším vývojovým stádiem moderní konstrukce lyží. Základem 4D konceptu je to, že tradičně ploché strukturní prvky lyží jsou speciálně konvexně a konkávně vytvarovány na špičce a patce. Tvarované strukturní prvky v kombinaci s profilem Amphibio zaručují lyžím bezkonkurenční všestrannost, pevnost a skvělý jízdní výkon.

Profil

Amphibio

Amphibio

Profil Amphibio představuje revoluční konstrukci lyží, která využívá jak profil camber, tak rocker na jedné lyži. Pravá a levá lyže má rozdílnou konstrukci: camberová vnitřní hrana lyže zaručuje dobrou přilnavost hran, přesný výkon a stabilitu, zatímco rockerová vnější hrana umožňuje snadné zatáčení, toleranci k chybám lyžaře a plynulé přechody mezi oblouky.

Dual Shape

Konvexní

Konvexní

Přesné nasazení oblouku.

Konkávní

Konkávní

Rychlý výjezd.

Konstrukce

DST

DST
Konstrukce Dual Sidewall kombinuje vertikální bočnice pro optimální držení hran s konstrukcí Cap a částečnou boční hranou na vnější hraně lyže, což zaručuje hladký průjezd obloukem, pokud to lyžař vyžaduje. Tato kombinace technologií přispívá k pevnosti a skvělému jízdnímu výkonu s vynikající přilnavostí hran.
Jádro

Dřevěné Jádro Power

Dřevěné Jádro Power
Dřevěné jádro Power tvoří rám z topolového dřeva, který je vertikálně spojen s laminovanou vrstvou, což zaručuje větší torzní stabilitu a výbornou ovladatelnost lyží. Tato složená konstrukce také přispívá k lepšímu držení hran v oblasti špičky a patky a lyže díky ní mají stejnou pružnost na celé své délce.
Výztuže

Laminát

Laminát
Výztuž z laminátu optimalizuje pružnost lyže a přispívá k její větší torzní tuhosti. Laminátová vlákna jsou umístěna buď pod, nebo nad jádrem lyže a zlepšují konstrukční strukturu lyže.
Systém

Power Shift

Power Shift

Power Shift je systém vázání s pružnou free-flexovou konstrukcí plate-in-plate (“podložka v podložce”), který přispívá k maximální pevnosti a skvělému výkonu. Má tenký profil z lehkých kompozit a materiálů, které výborně tlumí vibrace, což zaručuje plynulý a přímý přenos energie a přesný jízdní výkon.

Hodnocení výrobku:

Zadání vašich osobních dat během procesu objednání a platby je jištěno zaklíčováním SSL. Cizí nemohou vámi zadaná data vidět. Pro zajištěný přenos dat využíváme moderní technologii 128 bitů.
 

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC