Ripstick 86 W
Ripstick 86 W
Ripstick 86 W

Ripstick 86 W

Jako po másle

Ripstick 86 W je synonymem univerzálnosti. Tato lyže je dostatečně široká, takže zvládne všechny sněhové podmínky, které vás na horách můžou potkat, a zároveň dostatečně lehká a pohyblivá, proto na nich snadno zvládnete jakékoli výzvy.
Odeslat odkaz na tuto stránku
840,00 $
ÚROVEŇ LYŽAŘE
4-9/10 Středně pokročilý Pokročilý Expert
TERÉN
3-7/10 Upravený Proměnlivý Prašan
DOPORUČENÁ DÉLKA
-5/+5cm

Ocenění

REALSKIERS.COM - RECOMMENDED 2019
Technical details
Délka (cm)
152
159
166
173
Rádius (m)
Délka (cm)
152
13.7
159
15.4
166
16.2
173
17.6
Šířka špičky (mm)
Délka (cm)
152
125
159
125
166
125
173
125
Šířka středu (mm)
Délka (cm)
152
86
159
86
166
86
173
86
Šířka patky (mm)
Délka (cm)
152
104
159
104
166
104
173
104

 

Podrobný popis

Zbrusu nový model Ripstick 86 W je lyží, na které pokročilé lyžařky snadno ovládnou jakýkoli horský terén. Jsou o něco poddajnější než univerzální lyže Interra, takže se skvěle hodí pro jízdu v muldách a mezi stromy, ale výborně si na nich zajezdíte i na sjezdovce. Jestli hledáte dámskou univerzální lyži, která je méně zaměřená na upravené svahy, tohle je ideální volba – zvládne všechny sněhové podmínky i terény. K její naprosto skvělé pohyblivosti přispívá profil mountain rocker v kombinaci s inovativní dynamickou technologií TNT a bočními hranami SST, takže přenos sil od nohou na hrany je velmi efektivní. Ripstick 86 W je skvělou společnicí pro dámy, které mají rády pohodovější a měkčí pocit z jízdy ve všech sněhových podmínkách.

Hlavní technologie

TNT

TNT

Unikátní technologie TNT firmy Elan využívá inovace, které zaručují ideální kombinaci nízké hmotnosti konstrukce, velké pevnosti a skvělého jízdního výkonu. Technologie TNT spočívá v dřevěném jádru TubeLite s karbonovými tyčinkymi vedoucími podél hran lyže a ve výplni Vapor Tip. Výsledkem je extrémně nízká hmotnost, skvělý jízdní výkon, velká pevnost, výborné tlumení vibrací a stabilita.

Profil

Amphibio

Amphibio

Profil Amphibio představuje revoluční konstrukci lyží, která využívá jak profil camber, tak rocker na jedné lyži. Pravá a levá lyže má rozdílnou konstrukci: camberová vnitřní hrana lyže zaručuje dobrou přilnavost hran, přesný výkon a stabilitu, zatímco rockerová vnější hrana umožňuje snadné zatáčení, toleranci k chybám lyžaře a plynulé přechody mezi oblouky.

Konstrukce

SST

SST

Konstrukce bočních hran SST zaručuje velmi rychlý a přímý přenos sil z lyží na sníh a také přispívá k mimořádné torzní pevnosti.

Jádro

Dřevěné Jádro Tubelite

Dřevěné Jádro Tubelite

Konstrukce dřevěného jádra TubeLite využívá dvě extrémně lehké karbonové trubičky, které jsou vloženy do laminovaného dřevěného jádra. Tyto duté trubice o průměru 5 mm vedou po celé délce lyže a kopírují oblouk bočního vykrojení lyže. Přispívají k torzní stabilitě, silné odrazivosti a zároveň umožňují použít menší množství materiálu pro konstrukci jádra. Výsledkem jsou extrémně lehké, snadno ovladatelné a stabilní lyže.

Výztuže

Laminát

Laminát
Výztuž z laminátu optimalizuje pružnost lyže a přispívá k její větší torzní tuhosti. Laminátová vlákna jsou umístěna buď pod, nebo nad jádrem lyže a zlepšují konstrukční strukturu lyže.

Výplně Vapor Tip

Výplně Vapor Tip

Vapor Tip jsou moderní kompozitní výplně vsazené do jádra lyže v oblasti špičky a patky. Snižují hmotnost lyže a tlumí vibrace, čímž výrazně zlepšují stabilitu a zaručují hladkou a plynulou jízdu i v nejnáročnějších podmínkách.

Hodnocení výrobku:

Zadání vašich osobních dat během procesu objednání a platby je jištěno zaklíčováním SSL. Cizí nemohou vámi zadaná data vidět. Pro zajištěný přenos dat využíváme moderní technologii 128 bitů.
 

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC