Twist Light Shift
Twist Light Shift
Twist Light Shift

Twist Light Shift

Hladký dámský freestyle

Pokud si chcete užít zábavu ve snowparku a na rampě, je tady lyže Twist, která vám poskytne rovnováhu ve vzduchu a na railech a umožní vám extrémně pohodovou jízdu na svahu nebo ve snowparku. Je ženám přesně ušitá na míru!
Odeslat odkaz na tuto stránku
600,00 $
ÚROVEŇ LYŽAŘE
3-6/10 Středně pokročilý Pokročilý Expert
DOPORUČENÁ DÉLKA
-10/+5cm
Technical details
Délka (cm)
155
165
Rádius (m)
Délka (cm)
155
13.8
165
16.1
Šířka špičky (mm)
Délka (cm)
155
115
165
115
Šířka středu (mm)
Délka (cm)
155
83
165
83
Šířka patky (mm)
Délka (cm)
155
110
165
110

 

Podrobný popis

Dalo by se říct, že freestylisté tvoří nejmenší skupinu mezi lyžaři, a ještě menší procento z nich jsou ženy a dívky... ale určitě si tento sport nejvíce užívají. Ať už jezdíte úderně ve snowparku nebo jen zkoušíte začátečnické triky, vždycky je to o tom, že si každou jízdu naplno užíváte. Chceme, aby naše lyže orientované na freestyle byly hlavně o zábavě a hladké jízdě. Proto je lyže Twist vybavena profilem Jib Rocker. Díky konstrukci Full Power Cap a dřevěnému jádru Dual s laminátovou výztuží je tato lyže pružná a zároveň odolná. S Twistem se naučíte mnohem více triků a brzy se posunete na vyšší úroveň.

Profil

Jib Rocker

Jib Rocker
Profil Jib Rocker poskytuje našim lyžím pro snowpark a U-rampu optimální míru profilu rocker na špičce a patce, takže mají maximální odrazovou sílu a zároveň zaručují hladká přistání, přechody a buttery.
Konstrukce

Full Power Cap

Full Power Cap
Konstrukce Full Power Cap je lehká a přispívá k snadnému zatáčení a poddajnosti lyží.
Jádro

Dřevěné Jádro Dual

Dřevěné Jádro Dual
Dřevěné jádro Dual se skládá ze dvou symetrických dřevěných nosníků umístěných na vnějších hranách jádra lyže. Tato konstrukce umožňuje lepší přenos sil a držení hran a zároveň zaručuje snadnou ovladatelnost lyží v různých sněhových podmínkách.
Výztuže

Laminát

Laminát
Výztuž z laminátu optimalizuje pružnost lyže a přispívá k její větší torzní tuhosti. Laminátová vlákna jsou umístěna buď pod, nebo nad jádrem lyže a zlepšují konstrukční strukturu lyže.

Hodnocení výrobku:

Zadání vašich osobních dat během procesu objednání a platby je jištěno zaklíčováním SSL. Cizí nemohou vámi zadaná data vidět. Pro zajištěný přenos dat využíváme moderní technologii 128 bitů.
 

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC