Terence Tchiknavorian
Terence Tchiknavorian

Ski Cross

Terence Tchiknavorian

Po sezoně si dává oraz u Indického oceánu

BIO

Terence Tchiknavorian se narodil ve starobylém papežském městě Avignon, vyrůstal však v Grenoblu na úpatí francouzských Alp. „Tchik“ je jedinečný chlapík. „Na jednu stranu jsem tak trochu samotář, na druhou ale rád potkávám lidi, kteří se zajímají a rádi dělají to, co já,“ popisuje sám sebe.

Šestadvacetiletý Terence sportem žije: „Sportuju pořád a zkouším všechno možné. Když zrovna nelyžuju, jezdím na surfu, skateboardu, na kole…“

Rád cestuje po celém světě a každý rok si dopřává alespoň třítýdenní dovolenou, při níž rád spojuje cestování se sportem. Opakovaně se vrací surfovat ke břehům Indického oceánu. Jeho vysněnými destinacemi pak jsou Srí Lanka a Indonésie. „Považuju to za velice důležitou část roku. Sezóna bývá hodně dlouhá, plná tréninku a závodů, takže potřebuju někam vypadnout a od všeho si oddechnout. Daleké cesty jsou pro mě tím nejlepším způsobem, jak hodit za hlavu každodenní starosti.“ V zimě se ale raději drží zasněžených hor.

Podobně jako ostatní vidí i Terence hlavní smysl života v hledání radosti a potěšení. „Nebývá to sice vždycky úplně jednoduché, ale člověk se na to musí plně soustředit a dát do toho pokaždé všechno,“ uzavírá Terence, který má rád elektronickou a rapovou hudbu. Kromě toho zbožňuje taky akční filmy, a jak sám říká, klidně si dokáže desetkrát pustit ten samý snímek.

Zadání vašich osobních dat během procesu objednání a platby je jištěno zaklíčováním SSL. Cizí nemohou vámi zadaná data vidět. Pro zajištěný přenos dat využíváme moderní technologii 128 bitů.
 

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC