Amphibio 84 XTi Fusion
Amphibio 84 XTi Fusion
Amphibio 84 XTi Fusion

Amphibio 84 XTi Fusion

Nowa jakość
Mówią, że "40” to nowa wersja "30”. Nie wierzcie. "40” to wciąż "40”, lecz... zamiast 78, w talii mamy 84 mm! Uniwersalne, szybkie i pełne energii. Nie daj się zwieść cyferkom pod butem. Nowe "20” to całkiem nowa jakość.
Poleć naszą stronę
1.342,00 $
POZIOM NARCIARSTWA
4-9/10 Średni Zaawansowany Ekspert
TEREN
3-8/10 Równy Zmienny Puch
ZALECANE DŁUGOŚCI
-10/+5cm

Nagrody

REALSKIERS.COM - RECOMMENDED 2019 WorldSkitest.com Testnote 2018 gut WorldSkitest.com snowstyle 2018 All Mountain / GOLD planetSNOW TIPP 2018 / 2019 DSV aktivo Mountain Magazine - Editor's choice mountain 2018 planetSNOW TIPP 2017/18 DSV aktivo SkiMAGAIN TIPP - Allmountain Performance
Technical details
Długość (cm )
164
170
176
182
Promień (m )
Długość (cm )
164
14.6
170
15.8
176
17.1
182
18.5
Szerokość dziobów ( mm )
Długość (cm )
164
131
170
131
176
131
182
131
Szerokość tali ( mm )
Długość (cm )
164
84
170
84
176
84
182
84
Szerokość piętki ( mm )
Długość (cm )
164
112
170
112
176
112
182
112

 

Szczegółowy opis
Mówi się, że wino zyskuje na jakości z wiekiem. Zaryzykujmy więc stwierdzenie, że Amphibio 84 XTi Fusion szlachetnieje z każdym centymetrem dodanym pod butem. Oto narty, które w każdych warunkach czują się jak w domu. Twarde stoki, firn, a nawet szybki wypad poza trasy. Szeroka, 84-milimetrowa talia oraz innowacyjny patent Elana Amphibio 4D Te18ology sprawiają, że są niezwykle uniwersalne. Wspomniana te18ologia 17ega na harmonijnym połączeniu profilu Amphibio ze specyficzną konstrukcją. Zastosowany wzdłuż wewnętrznej krawędzi camber poprawia trzymanie, podczas gdy rocker na zewnętrznym profilu powoduje łatwiejszą inicjację skrętów. Odpowiednio ukształtowane warstwy - wypukła z przodu (convex) i wklęsła z tyłu (concave), skutecznie tłumią drgania, ułatwiając szybkie, bardzo dynamiczne wejście i wykończenie skrętu. Łatwa inicjacja i płynne wyjście ze skrętów na wyciągnięcie ręki? Myślisz znów o "20”? Bardzo dobrze. Powinieneś.
Core Technologies

Amphibio 4D

Amphibio 4D

Opatentowana przez firmę Elan technologia Amphibio 4D to najnowsza ewolucja w nowoczesnym narciarskim stylu. Koncepcja 4D ma tradycyjnie płaskie warstwy konstrukcyjne w nartach o strategicznie charakterystycznych kształtach: wypukłych (convex) od dziobów nart i wklęsłych (concave) w części tylnej nart. Ta charakterystyczna koncepcja konstrukcji połączona z profilem Amphibio zapewnia niezrównaną wszechstronność, moc i osiągi.

Profile

Amphibio

Amphibio

Profil Amphibio jest rewolucyjnym projektem narciarskim, który łączy w sobie unikalny profil, który zapewnia zalety zarówno narty z pełnym camberem i rockerem. Zapewniając precyzję, przyczepność i stabilność. Narty w tej technologii sa asymetryczne. Wewnętrzna krawędź każdej z nich jest wykonana z pełnym camberem w celu uzyskania precyzyjnego prowadzenia i znakomitego trzymania na twardym śniegu. Zewnętrzna krawędź każdej z nich posiada profil z rockerem, co zapewnia łatwość wykonywania skrętów, płynne przejścia z łuku w łuk oraz wybaczanie błędów.

Dual Shape

Część wypukła

Część wypukła

Precyzyjne wejście w łuk.

Część wklęsła

Część wklęsła

Szybkie wyjście z łuku.

Construction

RST

RST

Konstrukcja RTS optymalizuje szybki przekaz sił i energii od narciarza do krawędzi nart, zapewniając maksymalne trzymanie na twardej nawierzchni. Od dziobów, aż po piętki.

Core

Power Wood Core

Power Wood Core

Rdzeń wykonany z drewna topoli oraz kompozytów. Taka konstrukcja zapewnia doskonałą sztywność poprzeczną i szybkość reakcji oraz znakomite trzymanie krawędzi w twardych warunkach, szczególniew okolicach dziobów i piętek. Zastosowanie Power Woodcore umożliwia wykonanie rdzenia o jednolitym rozkładzie flexu.

Reinforcement

XTi

XTi

Konstrukcja XTi to unikalne rozwiązanie używane w szerszych nartach najwyższej jakości. Jedna warstwa tytanalu zwiększa trzymanie w twardych warunkach, podczas gdy ułożone wzdłuż osi nart włókna węglowe zapewniają znakomite oddawanie energii i płynne przejścia ze skrętu w skręt.

System

Fusion

Fusion

System Fusion to oryginalny, pierwszy prawdziwie zintegrowany system wiązań wbudowany w narty, dzięki któremu narta pozbawiona jest usztywnienia pod stopą, a jednocześnie umożliwia szybszą i prostą regulację wiązań. Technologia Fusion to: harmonijne skręty, wyśmienite trzymanie krawędzi na całej długości nart, precyzyjne wchodzenie w skręt, doskonała kontrola nad nartami. Fusion umożliwia przekaz energii narciarza tam, gdzie jest najbardziej potrzebna: bezpośrednio do wnętrza narty, umożliwiając trzymanie i płynną zmianę krawędzi, co owocuje mniejszym wysiłkiem, który narciarz musi włożyć w jazdę, a jest to niepodważalna zaleta w nartach tej grupy.

Ocena produktu:

Dane wprowadzane podczas procesu zamawiania i płatności są szyfrowane w technologii SSL. Osoby postronne nie widzą wprowadzonych przez Ciebie danych. Do bezpiecznej transmisji danych wykorzystujemy nowoczesną 128-bitową technologię szyfrowania.
 

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC