Ripstick 102 W
Ripstick 102 W
Ripstick 102 W

Ripstick 102 W

Czego pragną kobiety
Ripstick 102 W to model przeznaczony dla pań, które te18ikę jazdy w puchu opanowały do perfekcji. Tych, które marzą o stromych, otulonych gruba warstwą śniegu stokach, na których założą pierwsze ślady, zostawiając facetów daleko z tyłu.
Poleć naszą stronę
976,00 $
POZIOM NARCIARSTWA
6-10/10 Średni Zaawansowany Ekspert
TEREN
6-10/10 Równy Zmienny Puch
ZALECANE DŁUGOŚCI
0/+10cm

Nagrody

Powder Magazine - Skier's choice 2019 FREESKIER - Editors' Pick SKI MAGAZINE - Gear guide OFFICIAL SELECTION 2019 mountain - best in test 2019 Backcountry MAGAZINE - Gear Guide Select 2018 Ski Magazine - Gear Guide Gold Medal Gear 2018 Ski Magazine - Ski Hot Gear 2017/18 SIA
Technical details
Długość (cm )
156
163
170
177
Promień (m )
Długość (cm )
156
15.0
163
15.8
170
17.0
177
18.1
Szerokość dziobów ( mm )
Długość (cm )
156
136
163
136
170
136
177
136
Szerokość tali ( mm )
Długość (cm )
156
102
163
102
170
102
177
102
Szerokość piętki ( mm )
Długość (cm )
156
115
163
115
170
115
177
115

 

Szczegółowy opis
Wybierając się na przejażdżkę z nowymi Ripstick 102 raczej nie róbcie makijażu. Lekki, omiatający z każdym skrętem twarz puch szybko zmyje szminkę! Najszersze w kolekcji Elana damskie narty freeride'owe najlepiej czują się tam, gdzie stromo i puszyście. Z łatwością unoszą się na powierz18i śniegu, są skrętne i zwinne. Niemniej jednak, nie martwcie się, gdy w sezonie przegapicie najlepsze dni. Wjeżdżając na twardsze podłoże, pewnie trzymają krawędź i nie tracą kontroli. Tak wszechstronny charakter zawdzięczają ścianom bocznym SST Sidewall, oraz te18ologii TNT. Wspomniany patent to połączenie drewnianego, biegnącego na całej długości nart, drewnianego rdzenia i cienkich rurek, które umieszczone są wzdłuż krawędzi. Całości dopełniają Vaportip Inserts, czyli wykonane z bardzo lekkiego kompozytu elementy umieszczone w okolicach dziobów i piętek.
Core Technologies

TNT

TNT

Wyjątkowa technologia TNT firmy Elan to kombinacja innowacji zapewniających najlepszą równowagę lekkiej konstrukcji z mocą i wydajnością. Rdzeń technologii TNT to połączenie Drewnianego Rdzenia Tubelite z prętami węglowymi wzdłuż krawędzi nart, w połączeniu z wkładem oparowym Vapor Tip Insert. Efektem końcowym jest bardzo lekka, wysoka wydajność narty o wyjątkowej mocy, amortyzacji i stabilności.

Profile

Amphibio

Amphibio

Profil Amphibio jest rewolucyjnym projektem narciarskim, który łączy w sobie unikalny profil, który zapewnia zalety zarówno narty z pełnym camberem i rockerem. Zapewniając precyzję, przyczepność i stabilność. Narty w tej technologii sa asymetryczne. Wewnętrzna krawędź każdej z nich jest wykonana z pełnym camberem w celu uzyskania precyzyjnego prowadzenia i znakomitego trzymania na twardym śniegu. Zewnętrzna krawędź każdej z nich posiada profil z rockerem, co zapewnia łatwość wykonywania skrętów, płynne przejścia z łuku w łuk oraz wybaczanie błędów.

Construction

SST

SST

Konstrukcja SST zapewnia szybką, precyzyjną i bezpośrednią transmisję energii od krawędzi nart do śniegu zapewniając jednocześnie nartom dużą sztywność poprzeczną.

Core

Tubelite Wood Core

Tubelite Wood Core

Wykonane z superlekkich włókien węglowych, dwie cienkościenne, wytrzymałe rurki o przekroju 5 mm umieszczono w środku rdzenia klejonego z lekkiego gatunku drewna. Rurki przebiegają wzdłuż osi nart od dziobów, aż po piętki równolegle do ścianek bocznych. Zapewniają bardzo dużą sztywność poprzeczną konstrukcji i dynamiczne oddawanie energii przy jednoczesnym ograniczeniu masy rdzenia. W rezultacie narty wykonane w tej technologii charakteryzują się stabilnością i dynamiką.

Reinforcement

Fiberglass

Fiberglass

Wzmocnienia z włókna szklanego optymalizują rozkład elastyczności i zwiększają sztywność poprzeczną konstrukcji. Wzmocnienia z włókna szklanego przyklejone jest do rdzenia od góry lub od dołu poprawiając strukturalną integralność nart.

Vapor Tip Inserts

Vapor Tip Inserts

Vapor Inserts to fragmenty dziobów i piętek wykonane z bardzo zaawansowanego technicznie kompozytu, materiałów syntetycznych, trwale połączonych z rdzeniem nart. Specjalne wkłady redukują masę oraz wibracje, znacząco poprawiając stabilność i zapewniając płynną jazdę nawet w najbardziej wymagających warunkach śniegowych.

Ocena produktu:

Dane wprowadzane podczas procesu zamawiania i płatności są szyfrowane w technologii SSL. Osoby postronne nie widzą wprowadzonych przez Ciebie danych. Do bezpiecznej transmisji danych wykorzystujemy nowoczesną 128-bitową technologię szyfrowania.
 

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC