Ibex 84
Ibex 84
Ibex 84

Ibex 84

Czas na przygodę

Ibex 84 to model dla miłośników skitouringu przedkładających górskie spacery nad wielką przygodę. Bardzo solidne, wysokiej jakości narty, które doskonale radzą sobie zarówno w trakcie podchodzenia jak i zjazdów.
Poleć naszą stronę
732,00 $
POZIOM NARCIARSTWA
3-7/10 Średni Zaawansowany Ekspert
TEREN
4-9/10 Góra Dół
ZALECANE DŁUGOŚCI
-15/0cm
Technical details
Długość (cm )
156
163
170
177
Promień (m )
Długość (cm )
156
17/16
163
18/17
170
19/18
177
20/19
Szerokość dziobów ( mm )
Długość (cm )
156
118
163
118
170
118
177
118
Szerokość tali ( mm )
Długość (cm )
156
84
163
84
170
84
177
84
Szerokość piętki ( mm )
Długość (cm )
156
103
163
103
170
103
177
103

 

Szczegółowy opis

Ibex 84 powstały z myślą o osobach uprawiających skitouring rekreacyjnie, preferujących wypoczynek na łonie natury. Łatwy w obsłudze sprzęt doskonale sprawdzający się w trakcie podchodzenia; podczas zjazdów stabilny i przewidywalny. Choć Ibex 84 są naprawdę przyjazne, nie zapominajmy, że żadne narty nie wykonają pracy za Was. Chodzi zatem o to, by stworzyć sprzęt, który sprawdzi się podczas codziennych wypadów poza trasy i pomoże rozwijać te18ikę poruszania się na skitourach. Mając na względzie powyższe założenia, w konstrukcji Ibex 84 zastosowaliśmy nowej generacji te18ologię Bridge Te18ology, dzięki której udało się maksymalnie zredukować ich wagę oraz specyficzny profil zapobiegający klejeniu się śniegu do dziobów nart. Co więcej, model ten charakteryzuje się profilem mountain rocker, tak więc, podczas zjazdów, narty nie wymykają się spod kontroli, są łatwe w prowadzeniu i przewidywalne.

Core Technologies

Bridge

Bridge

Bridge technology to unikalny projekt redukujący wagę, a jednocześnie zwiększający wydajność nart. Ultracienki drewniany rdzeń wzmocniony jest wkładami mostkowymi na całej długości nart, zapewniając sztywność poprzeczną i niezwykle precyzyjny przenos sił do krawędzi nart.

Profile

Mountain Rocker

Mountain Rocker

Profil Rocker Mountain to umiarkowane podniesienie dziobów i piętek nart w celu uzyskania lepszego efektu surfowania w głębokim śniegu, łatwiejszej inicjacji skrętów i wszech stronności w zróżnicowanych warunkach. W połączeniu z umiarkowanym camberem na odcinku pod butem, Moutain Rocker zapewnia również doskonałą precyzję i stabilność na maszynowo przygotowanych stokach.

Core

Laminated Wood Core

Laminated Wood Core

Kolejny rdzeń drewniany jest osobno formowany dla każdego typu nart i każdego rozmiaru. W zależności od użytych gatunków drewna oraz rodzajów klejenia możliwe jest uzyskanie różnych rodzajów rozkładu flexu dla każdego typu desek. Taki bardzo szybko reagujący i niezwykle wytrzymały rdzeń bezpośrednio przekazuje energię do krawędzi nart.

Reinforcement

Fiberglass

Fiberglass

Wzmocnienia z włókna szklanego optymalizują rozkład elastyczności i zwiększają sztywność poprzeczną konstrukcji. Wzmocnienia z włókna szklanego przyklejone jest do rdzenia od góry lub od dołu poprawiając strukturalną integralność nart.

Vapor Tip Inserts

Vapor Tip Inserts

Vapor Inserts to fragmenty dziobów i piętek wykonane z bardzo zaawansowanego technicznie kompozytu, materiałów syntetycznych, trwale połączonych z rdzeniem nart. Specjalne wkłady redukują masę oraz wibracje, znacząco poprawiając stabilność i zapewniając płynną jazdę nawet w najbardziej wymagających warunkach śniegowych.

Płyta CYA

Płyta CYA

Płyta CYA to mata mocująca wiązania w nartach serii Adventure, która jest kompatybilna ze wszystkimi wiązaniami handlowymi i jest wzmocniona aluminium w celu bezpiecznego montażu.

Ocena produktu:

Dane wprowadzane podczas procesu zamawiania i płatności są szyfrowane w technologii SSL. Osoby postronne nie widzą wprowadzonych przez Ciebie danych. Do bezpiecznej transmisji danych wykorzystujemy nowoczesną 128-bitową technologię szyfrowania.
 

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC