A jak si představuje dokonalý den na lyžích vy?

Image:A jak si představuje dokonalý den na lyžích vy?
15. zář, 2016 Autor: Elan
ODESLAT ODKAZ NA TUTO STRáNKU

 

Heliskiing – už jen toto slovo samé zní jako z pohádky nebo ze snu: ze snu o horách kanadské Britské Kolumbie a nekonečných prašanových pláních nad hranicí lesa, kam až oko dohlédne. Dokonalý hluboký prašan na strmých svazích, na nohou lyže Elan Ripstick a helikoptéra, která jen čeká na to, aby vás vyvezla nahoru a vysadila vás v ráji. Jízda za jízdou, oblouk za obloukem – dokud už prostě nemůžete dál a už se těšíte na večerní relax v odlehlé horské chatě s kulinářskými pochoutkami připravenými špičkovým kuchařem světové úrovně.

Posádka WWHS (Wild Wilderness Heliskiing) má za úkol zajistit, aby byl váš heliskiingový zážitek dokonalý v jakémkoli terénu. Jistě – nedotčené karové svahy, ledovce a sjezdy v prašanu mezi stromy mají své nezaměnitelné kouzlo. Mnohem víc si je ale vychutnáte, když vás poslední sjezd zavede do nově zrenovované stylové rustikální chaty Skeena Salmon Lodge, kde na vás čeká výjimečná pohostinnost a kde všechny vaše smysly probudí vynikající jídlo. A za zmínku určitě stojí i famózní vinný lístek!

WWHS nemá vertikální omezení, takže budete moci podniknout tolik sjezdů, kolik jich za den jen stihnete – a kdybyste to náhodou přehnali, můžete svému znavenému tělu dopřát masáž a zrelaxovat ve venkovní vířivce s výhledem na polární záři.

Ale zpátky do odlehlého terénu: bezpečnost je tam vždy na prvním místě a všichni naši průvodci museli v rámci výcviku splnit ty nejvyšší a nejpřísnější mezinárodní standardy. Bez výjimky jsou také členy ACMG (Kanadská horská služba) nebo IFMGA (Mezinárodní svaz horských vůdců), mají certifikáty od Kanadské lavinářské společnosti a prošli i záchranářským výcvikem v krizových podmínkách mimo civilizaci. Přidejte k tomu, slovy Glena Plakea, „ty nejlepší lyže, jaké kdy byly vyrobeny“, a dostanete dokonalý heliskiingový zážitek.

Elan Ripstick jsou exkluzivní lyže používané u WWHS. Elanu to dává ideální příležitost, aby jejich technické vlastnosti vyzkoušela rozmanitá skupina lyžařů. A jen tak mimochodem – věděli jste, že široké lyže byly vyvinuty pro kanadské vojenské vrtulníkové operace? I méně zdatní lyžaři na nich zvládnou delší vertikální skoky v terénu a v těžších sněhových podmínkách. A vynikající lyžaři to prostě… můžou řezat! Lyže Ripstick jsou na to jako stvořené!


Váš lyžařský horoskop s lyžemi Elan
07. led, 2019 | Krista Crabtree

Váš lyžařský horoskop s lyžemi Elan

Co říká vaše sluneční znamení o vašich preferencích při výběru lyží? Podíváme se na astrologická znamení zvěrokruhu a spárujeme je s lyžemi z Elan W Studia.

Více informací
zlato, stříbro i bronz
21. pro, 2018 | Elan

zlato, stříbro i bronz

Slogan Elanu „Always Good Times“ má vystihovat zábavu při lyžování, příjemné chvíle strávené s přáteli a pozitivní energii.

Více informací
ženský princip
07. pro, 2018 | Elan

ženský princip

Elan W Studio slaví patnácté narozeniny. O lyžích pro ženy jsme si povídali s Melanja Šober...

Více informací
Prohlédněte si všechny novinky
Zadání vašich osobních dat během procesu objednání a platby je jištěno zaklíčováním SSL. Cizí nemohou vámi zadaná data vidět. Pro zajištěný přenos dat využíváme moderní technologii 128 bitů.
 

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC