Ripstick 94 W Kelsey Serwa Edition
Ripstick 94 W Kelsey Serwa Edition
Ripstick 94 W Kelsey Serwa Edition

Ripstick 94 W Kelsey Serwa Edition

Idealnie skrojone na potrzeby pań. Doskonałe narty freeride'owe, o sporych umiejętnościach – jeżdżą przodem, tyłem, fikają w puchu i mkną między drzewami. W najlepszym stylu!
Poleć naszą stronę
900,00 $
POZIOM NARCIARSTWA
5-9/10 Średni Zaawansowany Ekspert
TEREN
5-9/10 Równy Zmienny Puch
ZALECANE DŁUGOŚCI
0/+10cm
Technical details
Długość (cm )
170
Promień (m )
Długość (cm )
170
16.2
Szerokość dziobów ( mm )
Długość (cm )
170
134
Szerokość tali ( mm )
Długość (cm )
170
94
Szerokość piętki ( mm )
Długość (cm )
170
109
Waga ( g/ski )
Długość (cm )
170
1520

 

Szczegółowy opis

Niech nie zwiedzie Was różowy kolor. Rispstick 94 zostały zaprojektowane z myślą o zakochanych w górach paniach. Wyposażone w całkiem sporo innowacyjnych rozwiązań, przypadną do gustu zwłaszcza dziewczynom o nieco niższej masie ciała. Szukacie frajdy i przygód? Bez dwóch zdań, ten model spełni Wasze oczekiwania – jeździ przodem, tyłem, skacze, fika w puchu, lubi strome stoki i lekko mknie między drzewami. Zawsze gotowe, by sprostać zróżnicowanym warunkom – wystarczająco szerokie, by poradzić sobie w puchu, lecz na tyle wąskie, by odnaleźć się na twardszych nawierz18iach. Profil Amphibio sprawia, że są bardzo sterowne, ściany boczne SST Sidewalls wpływają na bezpośredni przekaz sił na krawędzie, a te18ologia TNT nadaje im dynamicznego charakteru. Gotowe na wycieczkę?

Core Technologies

TNT

TNT

Wyjątkowa technologia TNT firmy Elan to kombinacja innowacji zapewniających najlepszą równowagę lekkiej konstrukcji z mocą i wydajnością. Rdzeń technologii TNT to połączenie Drewnianego Rdzenia Tubelite z prętami węglowymi wzdłuż krawędzi nart, w połączeniu z wkładem oparowym Vapor Tip Insert. Efektem końcowym jest bardzo lekka, wysoka wydajność narty o wyjątkowej mocy, amortyzacji i stabilności.

Profile

Amphibio

Amphibio

Profil Amphibio jest rewolucyjnym projektem narciarskim, który łączy w sobie unikalny profil, który zapewnia zalety zarówno narty z pełnym camberem i rockerem. Zapewniając precyzję, przyczepność i stabilność. Narty w tej technologii sa asymetryczne. Wewnętrzna krawędź każdej z nich jest wykonana z pełnym camberem w celu uzyskania precyzyjnego prowadzenia i znakomitego trzymania na twardym śniegu. Zewnętrzna krawędź każdej z nich posiada profil z rockerem, co zapewnia łatwość wykonywania skrętów, płynne przejścia z łuku w łuk oraz wybaczanie błędów.

Construction

SST

SST

Konstrukcja SST zapewnia szybką, precyzyjną i bezpośrednią transmisję energii od krawędzi nart do śniegu zapewniając jednocześnie nartom dużą sztywność poprzeczną.

Core

Tubelite Wood Core

Tubelite Wood Core

Wykonane z superlekkich włókien węglowych, dwie cienkościenne, wytrzymałe rurki o przekroju 5 mm umieszczono w środku rdzenia klejonego z lekkiego gatunku drewna. Rurki przebiegają wzdłuż osi nart od dziobów, aż po piętki równolegle do ścianek bocznych. Zapewniają bardzo dużą sztywność poprzeczną konstrukcji i dynamiczne oddawanie energii przy jednoczesnym ograniczeniu masy rdzenia. W rezultacie narty wykonane w tej technologii charakteryzują się stabilnością i dynamiką.

Reinforcement

Fiberglass

Fiberglass

Wzmocnienia z włókna szklanego optymalizują rozkład elastyczności i zwiększają sztywność poprzeczną konstrukcji. Wzmocnienia z włókna szklanego przyklejone jest do rdzenia od góry lub od dołu poprawiając strukturalną integralność nart.

Vapor Tip Inserts

Vapor Tip Inserts

Vapor Inserts to fragmenty dziobów i piętek wykonane z bardzo zaawansowanego technicznie kompozytu, materiałów syntetycznych, trwale połączonych z rdzeniem nart. Specjalne wkłady redukują masę oraz wibracje, znacząco poprawiając stabilność i zapewniając płynną jazdę nawet w najbardziej wymagających warunkach śniegowych.

Ocena produktu:

Dane wprowadzane podczas procesu zamawiania i płatności są szyfrowane w technologii SSL. Osoby postronne nie widzą wprowadzonych przez Ciebie danych. Do bezpiecznej transmisji danych wykorzystujemy nowoczesną 128-bitową technologię szyfrowania.
 

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC