Delight Supreme Power Shift
Delight Supreme Power Shift
Delight Supreme Power Shift

Delight Supreme Power Shift

Zaprojektowane dla kobiet, poszukiwane przez wszystkich
Delight Supreme to bardzo lekkie, zapewniające najwyższy poziom jazdy, damskie narty z grupy all-mountain. Specyficzna konstrukcja i uniwersalny charakter sprawiają, że odnajdą się w każdym zakątku gór.
Poleć naszą stronę
900,00 $
POZIOM NARCIARSTWA
4-8/10 Średni Zaawansowany Ekspert
TEREN
0-6/10 Równy Zmienny Puch
ZALECANE DŁUGOŚCI
-15/-5cm

Nagrody

SkiMAGAZIN TIPP Lightweight - Allround Lady
Technical details
Długość (cm )
146
152
158
164
Promień (m )
Długość (cm )
146
10.6
152
11.7
158
12.8
164
14.4
Szerokość dziobów ( mm )
Długość (cm )
146
125
152
125
158
125
164
125
Szerokość tali ( mm )
Długość (cm )
146
78
152
78
158
78
164
78
Szerokość piętki ( mm )
Długość (cm )
146
107
152
107
158
107
164
107
Waga ( g/ski )
Długość (cm )
146
5
152
5
158
5
164
5

 

Szczegółowy opis
Konstrukcję Delight Supreme oparliśmy na najlżejszym na świecie damskim modelu nart, niemniej jednak, dzięki odpowiednim wzmocnieniom, uzyskaliśmy twardsze i mocniejsze deski. W efekcie są bardzo sprężyste, doskonale oddają włożoną energię i wycinają dynamiczne skręty. Z drugiej strony, dzięki niskiej wadze, nie wyssą z Was całej energii, którą zachowacie na ostatnie zjazdy. Sekret niskiej wagi i niezawodnego trzymania krawędzi tkwi w te18ologii SlimShape Te18ology i dodatkowym wzmocnieniom z włókna węglowego. Efekt? Narty doskonale oddają włożoną energię i są bardzo stabilne podczas jazdy z dużą prędkością. Wspomniana te18ologia sprawia, że wycinanie płynnych skrętów i jazda na krawędzi jeszcze nigdy nie były tak łatwe. Lightskiing. W każdej z nas tkwi narciarski potencjał.
Core Technologies

SlimShape

SlimShape

Technologia Slim Shape w sposób spektakularny redukuje masę nart, powodując, że damska linia nart Elana jest najlżejsza na świecie. Specyficzny kształt wierzchniej skorupy sprawia, że narty są bardzo cienkie przy zachowaniu znakomitej jakości oraz wielkiej odporności na działanie sił skrętnych. Wszystko to podnosi osiągi nart i wraz z optymalnym rozkładem flexu wzmacnia sztywność poprzeczną, która odpowiada za doskonały przekaz energii do krawędzi nart. Dzięki temu, narciarze mają do dyspozycji mocno trzymające w twardych warunkach narty, które bardzo lekko dają się kontrolować.

Profile

Early Rise Rocker

Early Rise Rocker

Dzięki umiarkowanej wysokości podniesienia dziobów, Early Rise Rocker zapewnia płynność, lekkość, ułatwiając inicjację skrętów z mniejszym wysiłkiem.

Construction

RST

RST

Konstrukcja RTS optymalizuje szybki przekaz sił i energii od narciarza do krawędzi nart, zapewniając maksymalne trzymanie na twardej nawierzchni. Od dziobów, aż po piętki.

Core

Tubelite Wood Core

Tubelite Wood Core

Wykonane z superlekkich włókien węglowych, dwie cienkościenne, wytrzymałe rurki o przekroju 5 mm umieszczono w środku rdzenia klejonego z lekkiego gatunku drewna. Rurki przebiegają wzdłuż osi nart od dziobów, aż po piętki równolegle do ścianek bocznych. Zapewniają bardzo dużą sztywność poprzeczną konstrukcji i dynamiczne oddawanie energii przy jednoczesnym ograniczeniu masy rdzenia. W rezultacie narty wykonane w tej technologii charakteryzują się stabilnością i dynamiką.

Reinforcement

Fiberglass

Fiberglass

Wzmocnienia z włókna szklanego optymalizują rozkład elastyczności i zwiększają sztywność poprzeczną konstrukcji. Wzmocnienia z włókna szklanego przyklejone jest do rdzenia od góry lub od dołu poprawiając strukturalną integralność nart.

System

Power Shift

Power Shift

W pełni zintegrowany system wiązań z płytą Free Flex który maksymalizuje moc i wydajność. Jego profil jest skonstruowany z lekkich materiałów kompozytowych absorbując wibracje, zapewniając płynne i bezpośrednie przenoszenie energii, aby zoptymalizować precyzję i osiągi.

Ocena produktu:

Dane wprowadzane podczas procesu zamawiania i płatności są szyfrowane w technologii SSL. Osoby postronne nie widzą wprowadzonych przez Ciebie danych. Do bezpiecznej transmisji danych wykorzystujemy nowoczesną 128-bitową technologię szyfrowania.
 

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC