Amphibio 10 Ti Power Shift
Amphibio 10 Ti Power Shift
Amphibio 10 Ti Power Shift

Amphibio 10 Ti Power Shift

Jazda na maksa

Maci ochotę poszaleć na i poza stokiem? Zróżnicowany teren to jest to, co lubicie najbardziej? Polecamy zatem Amphibio 10 Ti, najbardziej uniwersalny i wszechstronny model. W jego konstrukcji zastosowano innowacyjną technologię Amphibio Technology oraz ła
Poleć naszą stronę
0,00 $
POZIOM NARCIARSTWA
5-8/10 Średni Zaawansowany Ekspert
TEREN
1-6/10 Równy Zmienny Puch
ZALECANE DŁUGOŚCI
-10/0cm
Technical details
Długość (cm )
152
160
168
176
Promień (m )
Długość (cm )
152
11.5
160
12.9
168
14.4
176
16.0
Szerokość dziobów ( mm )
Długość (cm )
152
127
160
127
168
127
176
127
Szerokość tali ( mm )
Długość (cm )
152
77
160
77
168
77
176
77
Szerokość piętki ( mm )
Długość (cm )
152
105
160
105
168
105
176
105
Waga ( g/ski )
Długość (cm )
152
5
5
160
5
168
5
176
5

 

Szczegółowy opis

Jeśli kochasz miło i przyjemnie spędzać czas na nartach, nie szukaj daleko mamy dla Ciebie Amphibio 10 Ti. Jest idealnym wyborem dla narciarzy, którzy czerpią radość ze swoich górskich wrażeń na każdej trasie, terenie i warunkach. W połączeniu z perfekcyjnie ukształtowanym taliowaniem i technologią Amphibio 4D Twoje narty bez przeszkód przeniosą Cię na wyższy poziom jazdy. Profil Amphibio w unikalny sposób łączy camber, zapewniając doskonałą inicjację skrętu, a rocker sprawia, że skręty są precyzyjne i szybsze. Dokładnie ukształtowana struktura ora warstwy nart redukują wibracje - wypukła konstrukcja (convex) z przodu zapewnia precyzyjną inicjację, a wklęsła konstrukcja (concave) tyłów nart pozwala na czyste i szybkie wyjście ze skrętu w pięknym stylu.

Core Technologies

Amphibio 4D

Amphibio 4D

Opatentowana przez firmę Elan technologia Amphibio 4D to najnowsza ewolucja w nowoczesnym narciarskim stylu. Koncepcja 4D ma tradycyjnie płaskie warstwy konstrukcyjne w nartach o strategicznie charakterystycznych kształtach: wypukłych (convex) od dziobów nart i wklęsłych (concave) w części tylnej nart. Ta charakterystyczna koncepcja konstrukcji połączona z profilem Amphibio zapewnia niezrównaną wszechstronność, moc i osiągi.

Profile

Amphibio

Amphibio

Profil Amphibio jest rewolucyjnym projektem narciarskim, który łączy w sobie unikalny profil, który zapewnia zalety zarówno narty z pełnym camberem i rockerem. Zapewniając precyzję, przyczepność i stabilność. Narty w tej technologii sa asymetryczne. Wewnętrzna krawędź każdej z nich jest wykonana z pełnym camberem w celu uzyskania precyzyjnego prowadzenia i znakomitego trzymania na twardym śniegu. Zewnętrzna krawędź każdej z nich posiada profil z rockerem, co zapewnia łatwość wykonywania skrętów, płynne przejścia z łuku w łuk oraz wybaczanie błędów.

Dual Shape

Część wypukła

Część wypukła

Precyzyjne wejście w łuk.

Część wklęsła

Część wklęsła

Szybkie wyjście z łuku.

Construction

DST

DST

Dual Sidewall Technology łączy zalety konstrukcji z pionowymi ściankami bocznymi nart z budową skorupową. Pionowe ścianki dają maksymalne trzymanie nart na twardym śniegu, a częściowa konstrukcja skorupowa odpowiedzialna jest za skrętność i lekkość jazdy.

Core

Power Wood Core

Power Wood Core

Rdzeń wykonany z drewna topoli oraz kompozytów. Taka konstrukcja zapewnia doskonałą sztywność poprzeczną i szybkość reakcji oraz znakomite trzymanie krawędzi w twardych warunkach, szczególniew okolicach dziobów i piętek. Zastosowanie Power Woodcore umożliwia wykonanie rdzenia o jednolitym rozkładzie flexu.

Reinforcement

Mono Ti

Mono Ti

Konstrukcja Mono TI wykorzystuje pojedynczą warstwę tytanalu na górnej powierzchni rdzenia drewnianego, zwiększając wydajność i elastyczność.

System

Power Shift

Power Shift

W pełni zintegrowany system wiązań z płytą Free Flex który maksymalizuje moc i wydajność. Jego profil jest skonstruowany z lekkich materiałów kompozytowych absorbując wibracje, zapewniając płynne i bezpośrednie przenoszenie energii, aby zoptymalizować precyzję i osiągi.

Ocena produktu:

Dane wprowadzane podczas procesu zamawiania i płatności są szyfrowane w technologii SSL. Osoby postronne nie widzą wprowadzonych przez Ciebie danych. Do bezpiecznej transmisji danych wykorzystujemy nowoczesną 128-bitową technologię szyfrowania.
 

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC