Amphibio 78 Ti Power Shift
Amphibio 78 Ti Power Shift
Amphibio 78 Ti Power Shift

Amphibio 78 Ti Power Shift

Jazda na maksa

Jeśli masz apetyt na każdy stok I teren, Amphibio 78 TI to idealna narta dla Ciebie. Dzięki innowacyjnej Technologii Amphibio i delikatnej sprężytności, bądziesz gotowy, by zdobywać trasy z jej uniwersalnym wykonaniem.
Poleć naszą stronę
750,00 $
POZIOM NARCIARSTWA
5-8/10 Średni Zaawansowany Ekspert
TEREN
1-6/10 Równy Zmienny Puch
ZALECANE DŁUGOŚCI
-10/0cm
Technical details
Długość (cm )
152
160
168
176
Promień (m )
Długość (cm )
152
11.5
160
12.9
168
14.4
176
16.0
Szerokość dziobów ( mm )
Długość (cm )
152
127
160
127
168
127
176
127
Szerokość tali ( mm )
Długość (cm )
152
78
160
78
168
78
176
78
Szerokość piętki ( mm )
Długość (cm )
152
105
160
105
168
105
176
105
Waga ( g/ski )
Długość (cm )
152
5
160
5
168
5
176
5

 

Szczegółowy opis

Jeśli chcesz miło spędzić czasy, nie szukaj daleko, przygotowaliśmy dla Ciebie Amphibio 78 Ti. 78 Ti to idealny wybór dla narciarzy, którzy czerpią radość ze swoich górskich wrażeń na każdym stoku, w każdym terenie i trasie. W połączeniu z perfekcyjnie ukształtowanym taliowaniem i technologią Amphibio 4D Twoje narty zostaną bez przeszkód przeniesione na wyższy poziom narciarstwa Profil Amphibio w unikalny sposób łączy camber, zapewniając doskonałą rozpoczęcie zakrawędziowania, a rocker sprawia, że skręty są bezpośrednie i szybsze. Stopniowo ukształtowane warstwy strukturalne nart redukują wibracje - wypukła konstrukcja (convex) z przodu zapewnia precyzyjną inicjację, a wklęsła konstrukcja (concave) tyłów nart pozwala na wyjście ze skrętu z klasą.

Core Technologies

Amphibio 4D

Amphibio 4D

Opatentowana przez firmę Elan technologia Amphibio 4D to najnowsza ewolucja w nowoczesnym narciarskim stylu. Koncepcja 4D ma tradycyjnie płaskie warstwy konstrukcyjne w nartach o strategicznie charakterystycznych kształtach: wypukłych (convex) od dziobów nart i wklęsłych (concave) w części tylnej nart. Ta charakterystyczna koncepcja konstrukcji połączona z profilem Amphibio zapewnia niezrównaną wszechstronność, moc i osiągi.

Profile

Amphibio

Amphibio

Profil Amphibio jest rewolucyjnym projektem narciarskim, który łączy w sobie unikalny profil, który zapewnia zalety zarówno narty z pełnym camberem i rockerem. Zapewniając precyzję, przyczepność i stabilność. Narty w tej technologii sa asymetryczne. Wewnętrzna krawędź każdej z nich jest wykonana z pełnym camberem w celu uzyskania precyzyjnego prowadzenia i znakomitego trzymania na twardym śniegu. Zewnętrzna krawędź każdej z nich posiada profil z rockerem, co zapewnia łatwość wykonywania skrętów, płynne przejścia z łuku w łuk oraz wybaczanie błędów.

Dual Shape

Część wypukła

Część wypukła

Precyzyjne wejście w łuk.

Część wklęsła

Część wklęsła

Szybkie wyjście z łuku.

Construction

DST

DST

Dual Sidewall Technology łączy zalety konstrukcji z pionowymi ściankami bocznymi nart z budową skorupową. Pionowe ścianki dają maksymalne trzymanie nart na twardym śniegu, a częściowa konstrukcja skorupowa odpowiedzialna jest za skrętność i lekkość jazdy.

Core

Power Wood Core

Power Wood Core

Rdzeń wykonany z drewna topoli oraz kompozytów. Taka konstrukcja zapewnia doskonałą sztywność poprzeczną i szybkość reakcji oraz znakomite trzymanie krawędzi w twardych warunkach, szczególniew okolicach dziobów i piętek. Zastosowanie Power Woodcore umożliwia wykonanie rdzenia o jednolitym rozkładzie flexu.

Reinforcement

Mono Ti

Mono Ti

Konstrukcja Mono TI wykorzystuje pojedynczą warstwę tytanalu na górnej powierzchni rdzenia drewnianego, zwiększając wydajność i elastyczność.

System

Power Shift

Power Shift

W pełni zintegrowany system wiązań z płytą Free Flex który maksymalizuje moc i wydajność. Jego profil jest skonstruowany z lekkich materiałów kompozytowych absorbując wibracje, zapewniając płynne i bezpośrednie przenoszenie energii, aby zoptymalizować precyzję i osiągi.

Ocena produktu:

Dane wprowadzane podczas procesu zamawiania i płatności są szyfrowane w technologii SSL. Osoby postronne nie widzą wprowadzonych przez Ciebie danych. Do bezpiecznej transmisji danych wykorzystujemy nowoczesną 128-bitową technologię szyfrowania.
 

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC