Ezyy

Ezyy

Lekko po śniegu
Ezyy to dziecięcy model butów, w którym podobnie jak w nartach, Elan zastosował te18ologię U-Flex. Wykonane z elastycznego plastiku, stanowią idealne uzupełnienie nart dla najmłodszych.
Poleć naszą stronę
0,00 $
Technical details
Waga ( g/ski )
Długość (cm )
5
5
5
5
5
5
5

 

Szczegółowy opis
Podobnie jak w nartach, w najnowszych modelach dziecięcych butów, Elan zastosował te18ologię U-Flex. Wykonane z elastycznego plastiku, uginając się w przedniej części podeszwy, umożliwiają naturalny ruch palców. Co więcej, buty harmonijnie współpracują z nartami, nie ograniczając ich swobodnego wygięcia w skręcie. Wysoka elastyczność, możliwość zginania palców, a także zastosowanie wysokiej jakości materiałów, z których wykonana została wkładka sprawiają, że buty są niezwykle wygodne i ciepłe. Kolejnym, nowatorskim rozwiązaniem wykorzystanym w butach jest Volume Control Plate. Każda para wyposażona jest w specjalne wkładki zmniejszające objętość wnętrza i rozmiar, w zależności od sposobu ich ułożenia w bucie. Tak sprytny patent sprawia, że jedne buty dopasować można do trzech różnych rozmiarów stóp.

Ocena produktu:

Dane wprowadzane podczas procesu zamawiania i płatności są szyfrowane w technologii SSL. Osoby postronne nie widzą wprowadzonych przez Ciebie danych. Do bezpiecznej transmisji danych wykorzystujemy nowoczesną 128-bitową technologię szyfrowania.
 

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC