Amphibio Black Edition Fusion
Amphibio Black Edition Fusion
Amphibio Black Edition Fusion

Amphibio Black Edition Fusion

Najwyższa jakość w segmencie All-Mountain

Amphibio Black Edition to wymarzone narty, by rozpocząć dzień na perfekcyjnie przygotowanym stoku. Maksimum frajdy z jazdy, oryginalny design i solidna, wzmocniona włóknem węglowym konstrukcja.
Poleć naszą stronę
1.400,00 $
POZIOM NARCIARSTWA
6-10/10 Średni Zaawansowany Ekspert
TEREN
0-5/10 Równy Zmienny Puch
ZALECANE DŁUGOŚCI
-15/+5cm

Nagrody

Pugski.com - Tester's choice REALSKIERS.COM - RECOMMENDED 2019
Technical details
Długość (cm )
166
172
178
Promień (m )
Długość (cm )
166
14.5
172
15.7
178
17.0
Szerokość dziobów ( mm )
Długość (cm )
166
121
172
121
178
121
Szerokość tali ( mm )
Długość (cm )
166
73
172
73
178
73
Szerokość piętki ( mm )
Długość (cm )
166
104
172
104
178
104

 

Szczegółowy opis

Amphibio Black Edition wzbija się na szczyt swoich możliwości. Duża ilość technologii i geometrii jest wzmocniona carbonem, aby uzyskać pełny pakiet i najwyższą jakość, jak w przypadku innych nart. Pierwsza w swojej klasie technologia Amphibio 4D maksymalizuje każdy wymiar narty z konstrukcji do kształtu i grafiki. Zaczynając od profilu rocker i camber, który ma wpływ na dedykowaną lewą i prawą konstrukcję nart, wyprofilowana krawędź wewnętrzna to camber zapewnia precyzję, szybszą inicjację krawędzi i stabilność skrętu, natomiast rocker znajdujący się na zewnętrznej krawędź zapewnia szybkie, czyste zakończenie skrętu i płynne przejścia do kolejnego łuku. Z przodu i z tyłu narty zastosowano podwójnie ukształtowaną tytanową konstrukcję, która tworzy wypukły kształt (convex) z przodu narty, umożliwiając precyzyjne wejście w zakręt z silnym naciskiem krawędziowym, a wklęsły kształt tyłów nart (concave) pozwala narciarzowi, by szybko wyjść i kontrolować każdy skręt. Ponadczasowa i elegancka grafika w Black Edition uzupełnia charakterystykę nart dzięki swojej wyjątkowości.

Core Technologies

Amphibio 4D

Amphibio 4D

Opatentowana przez firmę Elan technologia Amphibio 4D to najnowsza ewolucja w nowoczesnym narciarskim stylu. Koncepcja 4D ma tradycyjnie płaskie warstwy konstrukcyjne w nartach o strategicznie charakterystycznych kształtach: wypukłych (convex) od dziobów nart i wklęsłych (concave) w części tylnej nart. Ta charakterystyczna koncepcja konstrukcji połączona z profilem Amphibio zapewnia niezrównaną wszechstronność, moc i osiągi.

Profile

Amphibio

Amphibio

Profil Amphibio jest rewolucyjnym projektem narciarskim, który łączy w sobie unikalny profil, który zapewnia zalety zarówno narty z pełnym camberem i rockerem. Zapewniając precyzję, przyczepność i stabilność. Narty w tej technologii sa asymetryczne. Wewnętrzna krawędź każdej z nich jest wykonana z pełnym camberem w celu uzyskania precyzyjnego prowadzenia i znakomitego trzymania na twardym śniegu. Zewnętrzna krawędź każdej z nich posiada profil z rockerem, co zapewnia łatwość wykonywania skrętów, płynne przejścia z łuku w łuk oraz wybaczanie błędów.

Dual Shape

Część wypukła

Część wypukła

Precyzyjne wejście w łuk.

Część wklęsła

Część wklęsła

Szybkie wyjście z łuku.

Construction

RST

RST

Konstrukcja RTS optymalizuje szybki przekaz sił i energii od narciarza do krawędzi nart, zapewniając maksymalne trzymanie na twardej nawierzchni. Od dziobów, aż po piętki.

Core

Response Frame Wood Core

Response Frame Wood Core

Response Frame Woodcore to unikalny, umieszczony od dziobów aż po piętki rdzeń z klejonego drewna. Rdzeń wykonano z miękkiego i elastycznego drewna otoczonego listwami z gatunków twardszych. Taka konstrukcja jest bardzo trwała oraz umożliwia wykonanie narto różnym rozkładzie flexu w zależności od przeznaczenia.

Reinforcement

Dual Ti / Ti2

Dual Ti / Ti2

Dual Ti to konstrukcja typu sandwich złożona z drewnianego rdzenia i dwóch warstw tytanalu. Zapewnia fantastyczną kontrolę krawędziowania oraz progresywną elastyczność. Stosowana w nartach najwyższej jakości.

Warstwy włókna weglowego

Warstwy włókna weglowego

Warstwy włókna węglowego sprawiają, że narty są bardzo sztywne poprzecznie, stabilne i sprężyste. Modele o takiej konstrukcji szczególnie polecamy osobom poszukującym dynamicznych i mocnych nart, które sprawdzą się w zróżnicowanych warunkach i terenie.

Running base

Podstawowa technologia Nano Tech

Podstawowa technologia Nano Tech

Nano Tech potwierdza unikalność, która poprawia trwałość i umożliwia doskonałe właściwości poślizgowe we wszystkich rodzajach śniegu. Dzięki węglowym nanocząsteczkom, to szybsze narty o mniejszym tarciu.

System

Fusion

Fusion

System Fusion to oryginalny, pierwszy prawdziwie zintegrowany system wiązań wbudowany w narty, dzięki któremu narta pozbawiona jest usztywnienia pod stopą, a jednocześnie umożliwia szybszą i prostą regulację wiązań. Technologia Fusion to: harmonijne skręty, wyśmienite trzymanie krawędzi na całej długości nart, precyzyjne wchodzenie w skręt, doskonała kontrola nad nartami. Fusion umożliwia przekaz energii narciarza tam, gdzie jest najbardziej potrzebna: bezpośrednio do wnętrza narty, umożliwiając trzymanie i płynną zmianę krawędzi, co owocuje mniejszym wysiłkiem, który narciarz musi włożyć w jazdę, a jest to niepodważalna zaleta w nartach tej grupy.

Ocena produktu:

Dane wprowadzane podczas procesu zamawiania i płatności są szyfrowane w technologii SSL. Osoby postronne nie widzą wprowadzonych przez Ciebie danych. Do bezpiecznej transmisji danych wykorzystujemy nowoczesną 128-bitową technologię szyfrowania.
 

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC