AGT TOUR POLAND

Image:AGT TOUR POLAND
18. gru, 2017 Written by: Elan
SHARE THIS PAGE

 

AGT TOUR POLAND

Testy AGT Elan's Always Good Times odbędą się zimą w 12 krajach europejskich od listopada 2017 r. Do marca 2018 r. Wszystkich narciarzy zapraszamy do bezpłatnych testów nart Elan na ponad 30 stokach narciarskich na całym kontynencie. Przy odrobinie szczęścia podczas testów odwiedzający mogą natknąć się na legendy i bohaterów narciarstwa, ponieważ ambasadorowie marki Elan będą uczestniczyć podczas trasy AGT Tour ELAN w wybranych resortach. Podczas eventu odwiedzający nasz punkt testowy mają ogromną okazję wygrać wspaniałe nagrody Elan. Jedno jest pewne - będzie dużo zabawy na śniegu. Więc wychodź na świeże zimowe powietrze i weź udział w zimowej wycieczce z marką Elan na najbliższym stoku narciarskim.

Jeśli przetestujesz narty Elan, masz szansę wygrać narciarską przygodę Heli Skiing w White Wilderness Heliskiing w kanadyjskiej prowincji Brittish Columbia. Dołącz do nas:

06.02.  ELAN AGT TOUR TEST  KOUTY CZE
08.02.  ELAN AGT TOUR TEST  BACHLEDKA SVK
10 – 11.02. ELAN AGT TOUR TEST  Białka Tatrzańska Kotelnica PL
19.02.  ELAN AGT TOUR TEST  RESORT SZCZYRK PL
24.02.  ELAN AGT TOUR TEST  CZARNA GÓRA PL
25.02.  ELAN AGT TOUR TEST  ZIELENIEC PL

Ski Triathlon
28. sty, 2019 | Gregor Šket

Ski Triathlon

Davo Karničar, pierwszy człowiek, który zjechał ze szczytu Everestu na nartach jeździ nawet wtedy, gdy większość z nas myśli o plaży. Letni ski triathlon obejmuje jazdę na rowerze i wspinaczkę. Niezstąpionym sprzętem, który zawsze towarzyszy Davo są Elan Ibex Taxtix, narty które dają zupełnie nowe możliwości.

Read more
Narciarski Horoskop Elana
08. sty, 2019 | Krista Crabtree

Narciarski Horoskop Elana

Co znak zodiaku mówi o Twoich narciarskich preferencjach? Poniżej przedstawiamy jak do indywidualnych cech charakteru dobrać idealne narty. A więc… szukajcie idealnego modelu w Elan W Studio!

Read more
ROK POD ZNAKIEM NAGRÓD
22. paź, 2018 | Elan

ROK POD ZNAKIEM NAGRÓD

Rok 2018 okazał się dla Elana wyjątkowo owocny. Narty Elana zdobyły ponad 40 ważnych nagród i wyróżnień przyznawanych na całym świecie.

Read more
View all news
Dane wprowadzane podczas procesu zamawiania i płatności są szyfrowane w technologii SSL. Osoby postronne nie widzą wprowadzonych przez Ciebie danych. Do bezpiecznej transmisji danych wykorzystujemy nowoczesną 128-bitową technologię szyfrowania.
 

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC

Reduction reason0

Reduction reason0

NRC